آژانس طراحی سایت وینت

تعرفه طراحی سایت

Web Design Costs

قیمت طراحی سایت

تعرفه طراحی وب سایت با توجه به کیفیت طراحی، جذابیت، رعایت استانداردهای برنامه نویسی و استانداردهای گوگل تعیین می گردد. قیمت طراحی سایت در حال حاضر در ایران از چند صد هزار تومان تا چند صد میلیون تومان متغییر است که با توجه به خدمات ارائه شده توسط همکاران گرامی منطقی و معقول می باشد.

موفقیت های وینت در طراحی وب

ما مفتخریم که با طراحی وب سایت های خلاقانه و متفاوت در سالهای گذشته در جشنواره وب ایران همواره حضور یافتیم و برای تکرار این افتخار و کسب عناوین درخشان تر منتظر همراهی شما عزیزان هستیم.

جشنواره وب ایران جشنواره وب ایران

تعرفه طراحی سایت در وینت

ما در آژانس طراحی و تبلیغات وینت برای خدمات طراحی سایت ضمن حفظ کیفیت ، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و رعایت استانداردها قیمتی متعادل و مناسب برای خدمات خود در نظر گرفتیم تا نیازهای مشتریان خود را برآورده سازیم و بتوانیم همواره همانند سالهای گذشته عناوین درخشان تری را در حوزه طراحی وب سایت کسب کنیم.
طراحی سایت ارزان

تعرفه طراحی سایت اقتصادی

وب سایت های اقتصادی مناسب برای شرکت ها، سازمان های کوچک و افراد بوده، که دارای تمامی امکانات ضروری میباشد. همچنین قابل ارتقا به سایر پلن ها بوده و قالب آن به صورت اختصاصی طبق نیاز کارفرما طراحی می شود.

قیمت پایه طراحی سایت اقتصادی
1.800.000 تومان
تعرفه طراحی سایت شرکتی

تعرفه طراحی سایت شرکتی

این نوع سایتها مناسب شرکت های بزرگ و سازمان ها می باشد که نقش برندسازی و هارمونی در طراحی برایشان اهمیت ویژه ای دارد. طراحی قالب اختصاصی، طراحی آیکون های اختصاصی،طراحی پنل مدیریت سفارشی و ... از خدمات این پلن میباشد.

قیمت پایه طراحی سایت شرکتی
4.500.000 تومان
تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

وب سایت های فروشگاهی علاوه بر امکانات سایت های شرکتی دارای قابلیت هایی نظیر : سبد خرید، سیستم فروش آنلاین، درگاه پرداخت، سیستم کوپن و تخفیف، سیستم انبارداری و .. می باشند؛ که تماما به صورت اختصاصی بر اساس نیاز کارفرما طراحی و توسعه خواهند شد.

قیمت پایه طراحی سایت فروشگاهی
6.500.000 تومان

شما برای طراحی سایت چه بودجه ای در نظر دارید ؟

در صورتی که پلن ها و قیمت های بالا پاسخگوی نیاز شما نیست می توانید با مشاوران طراحی سایت وینت تماس گرفته ، سپس بوجه و امکانات مورد نیاز خود را برای ما تعیین نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت پروپوزال طراحی سایت با بودجه مورد نظر شما را برای شما ارائه خواهند کرد.