طراحی-سایت-فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از خدمات گروه طراحی وب وینت می باشد ، هم اکنون ما در عصر اطلاعات با امکانی جدید به نام فروشگاههای اینترنتی روبه رو هستیم که کاربران و میزان فروش آنها روز به روز در حال افزایش است . اعتماد کاربران در ابتدا به این نوع وب سایت ها به ویژه در ایران بسیار پایین بود ولی امروزه افرادی زیادی خرید از طریق اینترنت و مبادله های غیر حضوری را تجربه کرده اند و وب سایت هایی موفق با در آمد های فوق العاده اطمینان مردم را نسبت به مبادله های اینترنتی جلب کرده اند. همچنین امنیت وب سایت های داخلی و درگاه های پرداخت و کاهش کلاه برداری های اینترنتی باعث افزایش اعتماد کاربران به فروشگاه های آنلاین شده است.

امروزه هر کسب و کاری می تواند با راه اندازی فروشگاه اینترنتی فعالیت خود را ۲۴ ساعته کند .

 

نکات مهم در  طراحی سایت فروشگاهی چیست ؟

مهم ترین عامل در موفقیت هر وب سایت بهینه سازی و افزایش رتبه در گوگل است و عمده هزینه را در سایت هایی که صرفا مخاطب خود را در اینترنت پیدا می کنند شامل می شود . راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی امروزه با بازاریابی محتوا همراه خواهد بود تا بتوانیم با بهینه سازی محتوای تولید شده در موتور های جستجوگر رتبه هایی ایده آل کسب کرده و مخاطب را به روش های نوین به وب سایت خود هدایت کنیم.

همچنین رعایت روانشناسی رنگ ها و نظارت بر تجربه ی کاربری در موفقیت فروشگاه اینترنتی بسیار تاثیر گذار خواهد بود و امری حیاتی است ، برای این منظور می بایست از مخاطبین فروشگاه اطلاعاتی دقیق بدست آوریم که سرویس گوگل آنالیتیکز و سایر ابزارهای آمارگیری در این بخش به ما کمک خواهند کرد.

امکانات پایه وب سایت فروشگاهی :

مدیریت محتوا (بدون نیاز به دانش فنی طراحی سایت )
مدیریت منو ها (بدون نیاز به دانش فنی طراحی سایت )طراحی سایت فروشگاهی
سبد خرید
اطلاع از ثبت خرید به صورت ایمیل
دسته بندی محصولات
دسته بندی مطالب
قابلیت اتصال به درگاه بانکی
و ….

قابل ذکر است که
۱-  افزایش امکانات و ارتقا وب سایت در وینت هیچ محدودیتی ندارد و در هر زمان این امر امکان پذیر خواهد بود.

طراحی سایت فروشگاهی