طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از خدمات گروه طراحی وب وینت می باشد ، هم اکنون ما در عصر اطلاعات با امکانی جدید به نام فروشگاههای اینترنتی روبه رو هستیم که کاربران و میزان فروش آنها روز به روز در حال افزایش است . اعتماد کاربران در ابتدا به این نوع وب سایت ها به ویژه در ایران بسیار پایین بود ولی امروزه افرادی زیادی خرید از طریق اینترنت و مبادله های غیر حضوری را تجربه کرده اند و وب سایت هایی موفق با در آمد های فوق العاده اطمینان مردم را نسبت به مبادله های اینترنتی جلب کرده اند. همچنین امنیت وب سایت های داخلی و درگاه های پرداخت و کاهش کلاه برداری های اینترنتی باعث افزایش اعتماد کاربران به فروشگاه های آنلاین شده است.

امروزه هر کسب و کاری می تواند با راه اندازی فروشگاه اینترنتی فعالیت خود را ۲۴ ساعته کند .

 

نکات مهم در  طراحی سایت فروشگاهی چیست ؟

مهم ترین عامل در موفقیت هر وب سایت بهینه سازی و افزایش رتبه در گوگل است و عمده هزینه را در سایت هایی که صرفا مخاطب خود را در اینترنت پیدا می کنند شامل می شود . راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی امروزه با بازاریابی محتوا همراه خواهد بود تا بتوانیم با بهینه سازی محتوای تولید شده در موتور های جستجوگر رتبه هایی ایده آل کسب کرده و مخاطب را به روش های نوین به وب سایت خود هدایت کنیم.

همچنین رعایت روانشناسی رنگ ها و نظارت بر تجربه ی کاربری در موفقیت فروشگاه اینترنتی بسیار تاثیر گذار خواهد بود و امری حیاتی است ، برای این منظور می بایست از مخاطبین فروشگاه اطلاعاتی دقیق بدست آوریم که سرویس گوگل آنالیتیکز و سایر ابزارهای آمارگیری در این بخش به ما کمک خواهند کرد.

طراحی سایت فروشگاهی طراحی وب فروشگاهی اختصاصی

امکانات پایه وب سایت فروشگاهی :

مدیریت محتوا (بدون نیاز به دانش فنی طراحی سایت )
مدیریت منو ها (بدون نیاز به دانش فنی طراحی سایت )
سبد خرید
اطلاع از ثبت خرید به صورت ایمیل
دسته بندی محصولات
دسته بندی مطالب
قابلیت اتصال به درگاه بانکی
و ….

قابل ذکر است که
۱-  افزایش امکانات و ارتقا وب سایت در وینت هیچ محدودیتی ندارد و در هر زمان این امر امکان پذیر خواهد بود.

طراحی سایت فروشگاهی