آژانس طراحی سایت وینت

طراحی سایت آتلیه عکاسی ( طراحی اختصاصی )

طراحی وب سایت آتلیه عکاسی

طراحی وب سایت آتلیه عکاسی

طراحی وب سایت برای هر کسب و کاری امری لازم و ضروری می باشد و نیازمند صرف هززینه و زمان می باشد ، اما نیاز عکاسان و هنرمندان به وب سایت مسئله ای بسیار ضروری تر نسبت به دیگر کسب و کارها می باشد و باید هدفمند و با برنامه ریزی انجام شود همچنین رعایت و توجه به روانشناسی رنگها تجربه کاربری و رابط کاربری در این نوع وب سایت ها بسیار هائز اهمیت است.
با امکانات نامحدود اینترنت و پیشرفت علم برنامه نویسی در عصر اطلاعات می توان با برنامه ریزی و مشخص نمودن اهداف نوآوری هایی در وب سایت آتلیه به کاربرد و امکانات جدیدی به مخاطب عرضه کرد.

اهداف طراحی وب سایت آتلیه

عکاسان با ایجاد و در اختیار گرفتن وب سایت مخصوص خود می توانند علاوه برنمایش رزومه خود برنامه ای با عنوان بازاریابی اینترنتی داشته باشند و با بهینه سازی سایت خود و ارتقای رتبه در گوگل مشتریان بیشتری جذب کنند.
به علاوه می توانید امکانی مانند فروش عکس را در وب سایت خود راه اندازی کنید به نحوی که کاربر نمونه ای کوچک از تصویر را با رزولوشن محدود مشاهده نماید و در صورت تمایل با پرداخت هزینه ای آن را دانلود نماید ، که برای راه اندازی اینگونه وب سایت ها بهینه سازی امری ضروری است تا بتوان کاربران زیادی را در طول روز جذب سایت و خرید از آن نمود.
همچنین شما برای نمایش گذاشتن عکس ها و رزومه خو در وب سایت هیچ محدودیتی ندارید در صورتی که برای نمایش تمام کارهای خود در یک مکان تجاری به فضای گسترده ای نیاز خواهدی داشت.طراحی وب سایت آتلیه عکاسی

امکانات پیش فرض وب سایت عکاسان

تمام امکانات سیستم مدیریت محتوا
امکان پرداخت آنلاین صورتحساب
جستجوی تصاویر
ثبت آلبوم تصاویر (نامحدود)
دانلود تصاویر به صورت رایگان یا غیر رایگان
فرم تماس با ما

قابل ذکر است که
۱-  افزایش امکانات و ارتقا وب سایت در وینت هیچ محدودیتی ندارد و در هر زمان این امر امکان پذیر خواهد بود.
۲ – هاست ۵۰۰ مگابایت یکساله و دامنه .ir یکساله به تمام پلن ها به صورت رایگان تعلق می گیرد.
۳ – قیمت طراحی سایت اعلامی بصورت خالص دریافتی خواهد بود که ۳۰% ابتدا و ۷۰% انتهای کار مطالبه خواهد شد . بغیر از تعرفه طراحی سایت اعلامی هر گروه، سایت شما برای راه اندازی کامل هیچ مخارج جانبی دیگری نخواهد داشت .

طراحی سایت آتلیه عکاسی ( طراحی اختصاصی )

2 thoughts on “طراحی سایت آتلیه عکاسی ( طراحی اختصاصی )

 • آذر ۱۶, ۱۳۹۴ at ۱۰:۰۸
  Permalink

  سلام
  هزینه طراحی وب سایت عکاسی چقدره ؟

 • آذر ۱۷, ۱۳۹۴ at ۰۲:۲۹
  Permalink

  هزینه طراحی وب سایت های عکاسی ، هنری و خاص با توجه به امکانات مورد نیاز شما و طرح قابل تغییر است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.