طراحی سایت شرکتی کاملا اختصاصی ، بهینه سازی و ارتقا رتبه

طراحی وب سایت شرکتی
۴.۴۳ | از ۴۴ رای

امروزه اهمیت طراحی سایت برای شرکت ها و افراد کاملا روشن است مهم نیست که شما یک شرکت بزرگ با تعداد زیادی کارمند هستید ،یک گروه هستید و یا اینکه به تنهایی کار می کنید شما با طراحی وب سایت شرکتی می توانید رزومه و فعالیت های خود را بدون هیچ محدودیتی به افراد و شرکت های دیگر نمایش دهید و آنها را از توانایی های خود آگاه سازید.

حال اگر فعالیت شما در قالب یک شرکت است و توانایی های خاصی دارید و یا اینکه محصولاتی را عرضه می کنید یک وب سایت می تواند معرف فعالیت ها و محصولات شما در دنیای اینترنت باشد که این روزها بخش زیادی از جامعه نیاز های خود را در آن جستجو می کنند ارتباطات به شکل خارق العاده ای محدودیت های گذشته خود را از دست داده است !
شرکت ها و موسسات با داشتن یک وب سایت شرکتی می توانند رزومه شرکت ،  معرفی نامه خود ، محصولات یا خدمات شرکت ، نحوه پشتیبانی و یا گارانتی ، سفارش آنلاین ، پرسش و پاسخ های عمومی ، مشاوره آنلاین و بسیاری از موارد دیگر را در یک وب سایت شرکتی در دنیای نامحدود اینترنت به اشتراک بگذارند.

مهمترین وظیفه وب سایت تحول کسب و کار شماست.

کاملا واضح است که در دنیای امروز وب سایت صرفا جهت بالا بردن پرستیژکاری نیست و هر شرکت ، سازمانی بایستی با این دید با طراحی وب سایت روبرو شود مانند اینکه بازاریاب یا نماینده ای استخدام می کند. وب سایت نماینده شما در فضای مجازی است و بایستی مانند استخدام هر فردی در شرکت یا سازمان برای آن برنامه کاری مشخص داشت. وب سایت بازاریاب آنلاین شماست ، پس بایستی بازار هدف آن را مشخص کرد برای آن برنامه ریزی کرد و آن را رشد داد تا در مدت زمان برنامه ریزی شده نتیجه مورد نظر حاصل شود در غیر این صورت وب سایت یک کاتالوگ آنلاین است که فقط مشخصات شرکت شما و محصولات شما بی هدف در آن درج شده است ، و مشخص نیست چه کسی به چه دلیل باید وب سایت شما را بازدید کند ؟

بهینه سازی وب سایت شرکتی

مهمترین و معمولا پرهزینه ترین بخش ایجاد یک وب سایت بهینه سازی وب سایت (سئو) می باشد ، در صورتی که مخاطبین و مشتریان شما خدمات و محصولات شما را در موتور های جستجوگر جستجو می کنند ، می توانید با بهینه سازی سازی سایت خود و کسب رتبه در گوگل و سایر موترو های جستجو گر به بازار بزرگی دست یابید و کسب و کار خود را گسترش دهید. که این امر مستلزم تولید محتوای مفید (از سایت های دیگر کپی نشده باشد) است و اصطلاحا به آن بازاریابی محتوا می گوئیم.

قالب وب سایت شرکتی

قالب وب سایت شرکتی و رنگ بندی آن بایستی با توجه به نوع فعالیت آن شرکت و در نظر گرفتن مخاطبین وب سایت شرکت تهیه شود ، و در صورتی که شرکت شما از طیف رنگی خاصی در ست اداری استفاده می کند در ارائه طرح قالب وب سایت نیز بهتر است آن طرح در نظر گرفته شود. در اینجا قابل ذکر است که زیاده روی در بکارگیری افکت ها و بالا بردن بیش از حد کیفیت عکسها تاثیر منفی بر سرعت سایت و بهینه سازی ( سئو سایت ) دارد ، و چنانچه ارتقای رتبه سایت در گوگل را در برنامه های خود دارید بایستی در انتخاب طرح و امکانات گرافیکی با متخصص سئو مشورت کنید ، البته پیشنهاد ما این است که در هر صورت قالب وب سایت کم حجم باشد تا با مشکلات احتمالی کاهش سرعت اینترنت مخاطبین وب سایت شما تجربه خوبی از وب سایت شما داشته باشند.

امکانات وب سایت شرکتی چیست ؟

ارائه ی پنل مدیریت محتوای همراه با پشتیبانی از از زبان فارسی : پنل مدیریت محتوای وب سایت بسیار ساده می باشد و هر کاربری آشنا به کامپیوتر و اینترنت می تواند با آن کار کند . همچنین قابلیت ایجاد صفحات به صورت نامحدود وجود دارد .

صفحه اول وب سایت و صفحه ی تماس با ما به صورت کاملا اختصاصی طراحی میشود و در صفحه ی تماس با ما قابلیت ایجاد نقشه ی Google Map وجود خواهد داشت.

قابل توجه است که این سیستم هیچ محدودیتی در ارتقا ندارد و مدیران وب سایت ها می توانند در هر زمان هر امکانی ( مانند : قابلیت اتصال به درگاه پرداخت و فروش محصولات – رزرو آنلاین و ….)  را با پردخت هزینه ی آن به وب سایت خود اضافه نمایند.

طراحی وب سایت شرکتی
درباره پروژه طراحی وب سایت خود با ما مشورت کنید. (مشاوره رایگان)