طراحی وب سایت دی کیو شاپ

  • کارفرما : جناب آقای افرایی
  • آغاز پروژه : فروردین 95
  • پایان پروژه : فروردین 95
  • مشاهده وب سایت

طراحی وب شرکتی – دی کیو شاپ

دی کیو شاپ یک وب سایت شرکتی جهت آموزش ، معرفی  و فروش دستگاه های جوجه کشی صنعتی و خانگی است که با هدف بازاریابی محتوا و بهینه سازی از راه های استاندارد راه اندازی شده است ، گروه طراحی وب وینت نیز در طراحی این وب سایت فروشگاهی  با رعایت آخرین استاندارد های طراحی سایت و تعریف متا تگ های مورد نیاز گوگل بین نیاز کاربر یعنی تجربه کاربری مطلوب و استانداردهای بهینه سازی سایت تناسبی برقرار کرده است و تا کنون موفق به کسب رتبه در کلمات زیر شده است .

دستگاه جوجه کشی

ماشین جوجه کشی

قیمت دستگاه جوجه کشی

فروش دستگاه جوجه کشی

خرید دستگاه جوجه کشی


درباره ی دی کیو شاپ

در سال ۱۳۸۸ با مشارکت جمعی از متخصصان علوم دامپروری تـوسط مـهندس یـاســر افــرابــندپی تشکیل شد. مهندس افرابندپی مـدرک کاردانی از دانشگاه جهاد کشاورزی تهران و کـارشـناسی خود را در رشته پـرورش طیور از دانشـگاه مجتمع آموزش جهادکشاورزی استان مـازندران اخذ نمودند.  گروه  با نیل به پیشرفت صنعت طیور  کشور و کشورهای همسایه پا به این عرصه گذاشته و بخاطر علاقه و متخصص بودن در رشته پـرورش طیور محصولات تولیدی را با جدیدترین متد دنیا روانه بازار هدف می کند.

محصولات کلی دی کیو شاپ 

انواع قفس پرورشی بلدرچین ، دستگاه های جوجه کشی پرندگان ، کشتارگاه ، پرکن و …

با توجه به گسترش تولید بلدرچین در ایران نیاز به استفاده از دستاوردهای روز علمی دنیا در زمینه پرورش ضروری بنظر می رسد. محصولات ما در زمینه تولید محصولات طیور در کنار دیگر رقبا در این صنعت مشغول به فعالیت می باشد. در این راستا گروه علمی پـرطلایی جهت کـارآفرینی و تامین نیازهای علمی و فنی تولید کنندگان و پل ارتباطی با مشتریان محترم برقرار می کند.

گروه علمی ما متشکل از اساتید و دانشجویان متخصص در زمینه پرورش طیور بوده که با تالیف و ترجمه مقالات معتبر درباره بلدرچین وهمکاری با دانشجویان فوق لیسانس و دکتری در تولید پایان نامه ها و پروپازال های تخصصی مرتبط با بلدرچین و سایر پرندگان به تولید دانش دراین صنعت می پردازد .

امروزه بنا بر شواهد و نظرات مشتریان، پــرطلایی موفق ترین در تولید دستگاه های جوجه کشی پرندگان در سایز های مختلف می باشد. جوجه درآوری بالا بخصوص جوجه درآوری غاز و قرقاول، مصرف کم انرژی، مقاومت دستگاه در برابر نوسانات، خدمات پس ازفروش گسترده و قوی در کشور و کشورهای هم جوار، رعایت اصول طراحی صنعتی در تولید دستگاه های جوجه کشی و از همه مهم تر کیفیت جوجه خروجی از دستگاه می باشد.

ما با افتخار اعلام می نماییم بخاطر مشاوره و راهنمایی کارشناسان متخصص خود در زمینه تولیدات طیور گام مثبتی برای کارآفرینی و تغذیه سالم اقشار مردم جامعه برداشته ایم.

طراحی وب سایت دی کیو شاپ