ارتقا-رتبه-سایت

تعرفه خدمات سئو سایت

Cost of SEO Service تعرفه خدمات سئو
پیش گفتار

خدمات سئو در حال حاضر یکی از محبوب ترین و رایج ترین مواردی است که وب سایت ها ، شرکت ها و کارخانجات برای جذب مخاطب بیشتر و افزایش فروش از آن استفاده می کنند. در این بخش به عوامل تاثیر گذار در هزینه سئو سایت و تعرفه خدمات سئو می پردازیم.

هزینه سئو سایت شما چقدر است ؟

به طور خلاصه می توان گفت که هزینه سئو سایت شما با توجه به میزان رقابت در کلمه کلیدی مورد نظر ، وضعیت فعلی سایت شما در گوگل و اهداف شما تعیین می گردد. اما می توان با توجه به بودجه در نظر گرفته شده و اهداف بیشتر هزینه کرد و منتظر نتیجه بهتر و زودتری بود.

تعرفه خدمات سئو سایت
4.8 | از 18 رای

تعرفه خدمات سئو با معیار های متفاوتی سنجیده می شود که مهمترین آن میزان رقابت در کلمه کلیدی مد نظر کارفرما است. با توجه به اینکه امروزه رقم های بسیار متفاوتی برای اینگونه خدمات به گوش می خورد لازم دانستیم تا توضیحاتی در رابطه با عوامل تاثیر گذار در قیمت برای شما ارائه دهیم. به طور کلی عوامل تاثیر گذار در هزینه به شرح زیر است »

عوامل موثر در تعرفه خدمات سئو

میزان رقابت در کلمه کلیدی

بهینه بودن سایت کارفرما ( از لحاظ ساختار ، کد نویسی )

محبوبیت برند

محبوبیت در شبکه های اجتماعی ( خصوصا در شبکه های اجتماعی تاثیر گذار در سئو مثل فیس بوک و گوگل پلاس )

  • در موارد فوق میزان رقابت در کلمات کلیدی تاثیر گذارتر از سایر موارد است.

میزان رقابت در کلمات کلیدی

تعداد سایت های فعال در آن حوزه

قدمت سایت های فعال

میزان فعالیت آنها ( چه مقدار محتوا منتشر می کنند ، با چه کیفیتی یا وضعیت آنها در شبکه های اجتماعی چگونه است )

تعرفه سئو سایت

با توجه به اینکه گوگل برای رتبه بندی سایت ها 200 معیار تعریف کرده است و تاثیر گذاری این معیار ها به صورت تضریبی می باشد ارائه خدمات به صورت آیتم های جداگانه بی معنا و بی نتیجه خواهد بود. گروه وینت خدمات سئو سایت را به صورت تضمینی و با عقد قرارداد برای ارتقا رتبه سایت در کلمات مشخص شده ارائه می دهد و صفر تا صد تمامی موارد را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

برای اعلام زمان و هزینه سئو سایت شما به طور دقیق بایستی با مشاوران ما تماس گرفته و کلمه کلیدی همراه با آدرس سایت ( اگر راه اندازی شده ) خود را اعلام بفرمائید. کارشناسان ما میزان رقابت در کلمه کلیدی و وضعیت فعلی سایت شما به علاوه سایت رقبا شما را آنالیز کرده و پیش فاکتور شما را نهایتا تا 48 ساعت کاری ارسال خواهند کرد.

هزینه سئو متناسب با بودجه شما

توجه داشته باشید که برای هزینه سئو سایت معمولا حداقل هزینه ممکن تعیین می شود. بدین معنا که شما می توانید هر مقداری که در توان دارید برای افزایش فعالیت ها هزینه کنید و مسلما از آن نتیجه گیری خواهید کرد.

ارائه خدمات مشاوره سئو در تهران

با توجه به گسترش کسب و کارهایی که برای مدیریت سایت خود یک تیم به صورت ثبات دارند. و همچنین با توجه به پیچیده شدن علم سئو و الگوریتم های گوگل ، با هدف کاهش هزینه های کارفرما خدمات سئو برای چنین پروژه هایی به صورت مشاوره ای و دوره ای ارائه می گردد. ( برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید )