آژانس طراحی سایت وینت

قیمت طراحی سایت

Web Design Costs

قیمت طراحی سایت

هزینه یک پروژه طراحی سایت به عواملی چون ( تجربه طراح رابط کاربری،‌ بررسی تجربه کاربری، رعایت استانداردهای کدنویسی و بهینه بودن سایت )‌ بستگی دارد. این عوامل تاثیر زیادی در هزینه و زمان یک پروژه طراحی سایت دارد. حال در بازار امروز ایران بسیاری از شرکت ها و طراحان به این عوامل توجه می کنند و برخی نیز بدون در نظر گرفتن آنها یک پروژه را اجرا می کنند. توجه کردن یا نکردن به این عوامل جدا از تجربه و توان تیم اجرایی به بودجه و زمان کارفرما نیز بستگی دارد. در ادامه ی این مقاله به بررسی این موارد و اهمیت هر یک خواهیم پرداخت.

موفقیت های وینت در طراحی وب

ما مفتخریم که با طراحی وب سایت های خلاقانه و متفاوت در سالهای گذشته در جشنواره وب ایران همواره حضور یافتیم و برای تکرار این افتخار و کسب عناوین درخشان تر منتظر همراهی شما عزیزان هستیم.

جشنواره وب ایران جشنواره وب ایران

تعرفه طراحی سایت در وینت

ما در آژانس طراحی و تبلیغات وینت برای خدمات طراحی سایت ضمن حفظ کیفیت ، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و رعایت استانداردها قیمتی متعادل و مناسب برای خدمات خود در نظر گرفتیم تا نیازهای مشتریان خود را برآورده سازیم و بتوانیم همواره همانند سالهای گذشته عناوین درخشان تری را در حوزه طراحی وب سایت کسب کنیم.
به طور کلی طراحی سایت توسط وینت در 3 سطح متفاوت انجام میشود که هزینه ، زمان و امکانات هر یک به شرح زیر است.
تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

تعرفه طراحی سایت حرفه ای

وب سایت های فروشگاهی علاوه بر امکانات سایت های شرکتی دارای قابلیت هایی نظیر : سبد خرید، سیستم فروش آنلاین، درگاه پرداخت، سیستم کوپن و تخفیف، سیستم انبارداری و .. می باشند؛ که تماما به صورت اختصاصی بر اساس نیاز کارفرما طراحی و توسعه خواهند شد.

Professional
9.500.000 تومان
تعرفه طراحی سایت شرکتی

تعرفه طراحی سایت شرکتی

این نوع سایتها مناسب شرکت های بزرگ و سازمان ها می باشد که نقش برندسازی و هارمونی در طراحی برایشان اهمیت ویژه ای دارد. طراحی قالب اختصاصی، طراحی آیکون های اختصاصی،طراحی پنل مدیریت سفارشی و ... از خدمات این پلن میباشد.

Business
6.500.000 تومان
طراحی سایت ارزان

تعرفه طراحی سایت اقتصادی

وب سایت های اقتصادی مناسب برای شرکت ها، سازمان های کوچک و افراد بوده، که دارای تمامی امکانات ضروری میباشد. همچنین قابل ارتقا به سایر پلن ها بوده و قالب آن به صورت اختصاصی طبق نیاز کارفرما طراحی می شود.

Economy
3.500.000 تومان

امکانات سایت

امکانات پایه در جدول زیر پیشنهادی بوده و می توان با توجه به نیاز شما ترکیبی از امکانات پلن های مختلف را ارائه داد.
چنانچه نیازمند طراحی سایت اختصاصی هستید و پلن های زیر پاسخگوی نیاز شما نمی باشد، میتوانید هم اکنون با ما تماس گرفته و نیازهای پروژه خود را برای ما ارسال نمائید تا مورد بررسی کارشناسان قرار گرفته ، سپس هزینه و زمان مورد نیاز پروژه به شما اعلام شود.

شما برای طراحی سایت چه بودجه ای در نظر دارید ؟

در صورتی که پلن ها و قیمت های بالا متناسب با نیاز شما نیست، می توانید با مشاوران طراحی سایت وینت تماس گرفته ، سپس بوجه و امکانات مورد نیاز خود را برای ما تعیین نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت پروپوزال طراحی سایت با بودجه مورد نظرتان را برای شما ارائه خواهند کرد.