ارتقا-رتبه-سایت
SEO Service خدمات سئو سایت
خدمات سئو

خدمات سئو سایت برای موتورهای جستجوگر عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارتهای که باعث افزایش رتبه سایت درکلمات کلیدی مورد نظر و افزایش ترافیک و جذب بازدید کننده از موتورهای جستجو گر نظیر گوگل می شود. برخی از این مهارت ها با آزمون خطا توسط کارشناسان سئو بدست آمده اند و برخی بطور مستقیم قوانین اعلام شده توسط گوگل است.  

اهمیت سئو سایت

سئو به عنوان بهترین روش بازاریابی اینترنتی با بازدهی بالا شناخته شده است زیرا مخاطب هدف را به سایت شما می آورد و افرادی که به سایت شما در مرحله خرید و بررسی کالاهایی هستند که شما می فروشید.

خدمات سئو سایت
4 | از 524 رای

تجربه وینت در ارائه خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت این مجموعه با بیش از۵ سال تجربه عملی و قابل استناد درزمینه بهینه ساختن بهترین سایت ها و افزایش فروش بسیاری از شرکت ها و سازمان ها توانایی ارائه خدمات سئو بصورت تضمینی را دارد.  با توجه  اینکه انتخاب شرکت و کارشناس سئو یکی ازحساس ترین تصمیم ها برای هر مدیر فروش می باشد وینت با تنظیم قرارداد همراه با تعهدات کافی و ارائه ی نمونه کارهای بسیار ، ارتقا رتبه سایت شما را تضمین می کند. کارشناسان سئو وینت مفتخر هستند که خدمات پشتیبانی سئو بسیاری از مشتریان را سالهابه عهده داشته و با هدف همکاری بلند مدت درخدمت مشتریان آینده می باشند.

تعرفه خدمات سئو سایت

هزینه خدمات سئو سایت بر اساس میزان رقابت کلمات کلیدی مدنظر کارفرما مشخص میشود. هرچه وبسایت های بیشتری درآن زمینه فعالیت داشته باشند ،‌قدمت و میزان فعالیت آنها بیشتر باشد بهمان نسبت هزینه خدمات بهینه ساختن افزایش می یابد. جهت اطلاع از هزینه کسب رتبه و هزینه پشتیبانی آن میتوانید آدرس وبسایت و کلیدواژه های مد نظرخود رابه کارشناسان ما ارسال کنید.

خدمات سئو سایت

مشاوره و خدمات سئو سایت

کارشناسان مجموعه وینت با توجه بشرایط کاری شما آماده خدمت رسانی بصورت پروژه ای و مشاوره ای هستند. اگر شما یک سایت بزرگ را مدیریت می کنید و یک تیم تولید محتوا برای سایت گرهم آورده اید. احتمالا میخواهید نظرات کارشناسان و مشاوران حرفه ای و با تجربه را درمورد عملکرد خود بدانید. در برخی شرایط مثل تغییر الگوریتم گوگل نیز دریافت خدمات مشاوره برای تیم ها مفید خواهد بود.

Search Engine Optimization یا به اختصار SEO مفهومی آشنا و شایدبه نوعی نو رسیده ازعصر دیجیتال است که امروز برای بسیاری ازمدیران و فعالان عرصه ی وب لزوم استفاده از خدمات سئو سایت را ملزوم و جزو اهداف اصلی آنان کرده است . نیازبه سئو امروز جزو ملزومات و جزء لاینفک و جدایی ناپذیری برای بسیاری از سایت های فعال و پویابه حساب می آید.

این سخن کهن را همیشه به یاد داشته باشیم که هر کاری را بایستی ازراه درست آن رفت و بایستی بدانیم که دراین بازار پر هیاهو و متنوع شرکت های عرضه کننده ی خدمات اینچنینی، کدامین مجموعه ما رادر مسیری درست به اهدافمان میرسانند.

بایستی حق داد که گاهی شلوغی ارائه دهندگان این خدمات ما را دچار سر درگمی می کنند اما اگر به اصول منطقی و استاندارد گوگل در خدمات نگاه کنیم می توانیم یک جمع بندی بر پایه عملکرد صحیح برای رسیدن به مجموعه ای معتبر برسیم تا بتوانیم با قلبی مطمئن سایت خود را برای دریافت خدمات سئو به آنان بسپاریم

مقایسه سئو و بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی نوعی از دیجیتال مارکتینگ است که اخیرا در کشور ما بشدت مورد استقبال قرار گرفته است . واز رتبه دوم را بین روشهای بازاریابی دیجیتال در ایران کسب کرده است اما به هیچ وجه قابل مقایسه با بازاریابی موتورهای جستجوگر یا سئو نیست !

بیشترین تفاوت این دو مدل بازاریابی به وضعیت مخاطبین مربوط می شود.

شما ممکن است در اینستاگرام شرکت خود محصول یا خدماتی را معرفی کنید و هزاران نفر آن را مشاهده نمایند .

اما سوال اینجاست که چند درصداز بازدید کنندگان نیازمندبه آن بوده اند و شما با ارائه ی جذاب و
پیشنهادات فوق العاده درنهایت چند درصد رابه مشتری تبدیل خواهید کرد ؟

عوامل تاثیر گذار در سئو سایت

بطور کل باید گفت که حدود 200 عامل و معیارسئو وجود دارد که بر رتبه وبسایت شما تاثیر گذار خواهد بود که بطور دقیق در این مقاله مابه بررسی فنی و معرفی آنها پرداخته ایم.

1- Off Page ( عوامل خارجی  ): کارهایی که بطور مستقل از طراحی سایت شما انجام می شود.

2- On Page ( عوامل داخلی ): کارهایی که به طراحی وب سایت شما و محتوای آن مربوط می شود.

در نظر داشته باشید که بخشی ازعوامل داخلی بهینه کردن On Page مرتبط با کیفیت و کمیت محتوای سایت است ، بنابراین هیچ کارشناس سئویی نمی تواند بدون دراختیار داشتن محتوای خاص و منحصربه فرد باعث بهبود و ارتقا یک وبسایت شما شود و شما علاوه براینکه باید یک سایت مطابق با استانداردها داشته باشید، بلکه نیاز دارید که محتوای مناسب طبق استانداردهای گوگل در سایت خود تولید کنید.

فرایند کاری پروژه سئو

برای رسیدن به قله ی هدف و کسب رتبه در صفحه اول گوگل، چهار گام پیش روی ماست تا فرایند پروژه سئو پرچم پیروزی رابه اهتزاز درآورد که دراین بخش گام ها را یک بیک میشماریم.
گام اول بهینه ساختن ساختار سایت درکدنویسی و باز بینی سایت برای رعایت اصول استاندارد گوگل دران و یافتن نقاط ضربه پذیر و رفع و اصلاح آن بر طبق اصول تعریف شده می باشد. درگام بعد شروع به ایجاد و تولید محتوایی خلاقانه و دست اول ، منحصر و مورد تایید استاندارد های گوگل می کنیم و فرایند کسب رتبه درگوگل وارد فاز اجرایی و جدید خود میشود.

درگام سوم با لینک سازی و تشخیص و انتخاب درست مرجع مناسب نتایج تلاش های چند ماهه خود رابه مرحله بروز و ظهور می رسانیم . گام بعد نوبت به حفظ ارزش هاست . حفظ و مانایی درصفحه ی اول گوگل یا همان جمله مشهور نگه داشتن یک چیز ازبدست آوردن آن ارزشمند تر و مهم تر است . دراین گام و در تمامی لحظات در جستجوی بهبود کیفیت و رفع نواقص ساختار کدنویسی سایت هستیم ودر تلاشیم تا سایت رادر جهت جستجوی کاربران بهینه سازی و کارآمد کنیم

شروع یک پروژه سئو

پس ازاینکه از سابقه فعالیت و بهینه بودن ساختار سایت اطمینان حاصل شد، میتوان یک پروژه سئو راعملا آغازکرد.
تا اینجا ما یک سایت استاندارد یا بهتر است بگوئیم بستری مناسب برای فعالیت داریم. سایر فعالیت هابطور کلی شامل ( تولید محتوا ، لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی ، فعالیت درشبکه های اجتماعی و … است) که هر کدام درعین سادگی حساسیت های بسیاری دارند و یک حرکت اشتباه در هر کدام میتواند رتبه های سایت شما رابه خطر بیاندازد و باید تمام فعالیت ها با هماهنگی و زیر نظر کارشناس انجام گیرد.

مزایای سئو و حضور در صفحه اول گوگل

این درحالی است که دربازاریابی موتورهای جستجوگر مخاطب یک مشتری بلقوه است و این مخاطب است که بدنبال محصول یا خدمات شما آمده نه شما به دنبال مشتری !به همین دلیل است کهبازدهی بسیار بیشتر از تبلیعات درشبکه های اجتماعی میباشد درادامه به برخی از مزایا و معایب این دو روش اشاره خواهیم کرد.

مشاهده برخی از نتایج بدست آمده در گوگل