ارتقا-رتبه-سایت

SEO Service

خدمات سئو سایت

خدمات سئو

خدمات سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارتهای که باعث افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مورد نظر و افزایش ترافیک و جذب بازدید کننده از موتورهای جستجو گر نظیر گوگل می شود. برخی از این مهارت ها با آزمون خطا توسط کارشناسان سئو بدست آمده اند و برخی به طور مستقیم قوانین اعلام شده توسط گوگل است.  

اهمیت سئو

سئو به عنوان بهترین روش بازاریابی اینترنتی با بازدهی بالا شناخته شده است زیرا مخاطب هدف را به سایت شما می آورد و افرادی که به سایت شما در مرحله خرید و بررسی کالاهایی هستند که شما می فروشید.

خدمات سئو سایت
4 | از 512 رای

تجربه وینت در ارائه خدمات سئو

این مجموعه با بیش از ۵ سال تجربه عملی و قابل استناد درزمینه بهینه سازی بهترین وب سایت ها و افزایش فروش بسیاری از شرکت ها و سازمان ها توانایی ارائه خدمات سئو به صورت تضمینی را دارد.  با توجه به اینکه انتخاب شرکت و کارشناس سئو یکی از حساس ترین تصمیم ها برای هر مدیر فروش می باشد وینت با تنظیم قرارداد همراه با تعهدات کافی و ارائه ی نمونه کارهای بسیار ، ارتقا رتبه سایت شما را تضمین می کند. کارشناسان سئو وینت مفتخر هستند که خدمات پشتیبانی سئو بسیاری از مشتریان را سالهابه عهده داشته و با هدف همکاری بلند مدت درخدمت مشتریان آینده می باشند.

تعرفه خدمات بهینه سازی سایت

هزینه بهینه سازی و سئو سایت بر اساس میزان رقابت در کلمات کلیدی مد نظر کارفرما مشخص می شود. هرچه وبسایت های بیشتری در آن زمینه فعالیت داشته باشند ،‌قدمت و میزان فعالیت آنها بیشتر باشد به همان نسبت هزینه خدمات بهینه سازی افزایش می یابد. جهت اطلاع از هزینه کسب رتبه و هزینه پشتیبانی آن میتوانید آدرس وبسایت و کلیدواژه های مد نظرخود را به کارشناسان ما ارسال کنید.

سئو سایت حرفه ای

مدیران در جستجوی سئو

Search Engine Optimization یا به اختصار SEO مفهومی آشنا و شایدبه نوعی نو رسیده از عصر دیجیتال است که امروز برای بسیاری از مدیران و فعالان عرصه ی وب لزوم استفاده از خدمات سئو را ملزوم و جزو اهداف اصلی آنان کرده است . نیاز به سئو امروز جزو ملزومات و جزء لاینفک و جدایی ناپذیری برای بسیاری از وب سایت های فعال و پویابه حساب می آید .

هنگامی که کارگروه مرکزی و مدیران شرکتی تصمیم به بهره مندی از سئو می گیرند هدف را کسب رتبه در رنکینگ های برتر در موتور های جستجو گر همچون گوگل اعلام میدارند اما به راستی تا چه حد از نحوه ی رسیدن وب سایتشان بدین هدف آگاه و مطلع هستند ؟

این سخن کهن را همیشه به یاد داشته باشیم که هر کاری را بایستی از راه درست آن رفت و بایستی بدانیم که در این بازار پر هیاهو و متنوع شرکت های عرضه کننده ی خدمات اینچنینی، کدامین مجموعه ما را در مسیری درست به اهدافمان میرسانند. بایستی حق داد که گاهی شلوغی ارائه دهندگان این خدمات ما را دچار سر درگمی می کنند اما اگر به اصول منطقی و استاندارد گوگل در خدمات سئو نگاه کنیم می توانیم به یک جمع بندی بر پایه عملکرد صحیح برای رسیدن به مجموعه ای معتبر برسیم تا بتوانیم با قلبی مطمئن وب سایت خود را برای دریافت خدمات سئو به آنان بسپاریم.

خدمات مشاوره سئو

کارشناسان سئو مجموعه وینت با توجه به شرایط کاری شما آماده خدمت رسانی به صورت پروژه ای و مشاوره ای هستند.  اگر شما یک وب سایت بزرگ را مدیریت می کنید و یک تیم تولید محتوا برای سایت گرهم آورده اید. احتمالا میخواهید نظرات کارشناسان و مشاوران حرفه ای و با تجربه را در مورد عملکرد خود بدانید. در برخی شرایط مثل تغییر الگوریتم گوگل نیز دریافت خدمات مشاوره برای تیم ها مفید خواهد بود. این مجموعه با بهره مندی از کارشناسان زبده سئو، آماده ارائه خدمات در شرایط گوناگون می باشد.

مقایسه سئو و بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی نوعی از دیجیتال مارکتینگ است که اخیرا در کشور ما به شدت مورد استقبال قرار گرفته است . و از رتبه دوم را بین روشهای بازاریابی دیجیتال در ایران کسب کرده است اما به هیچ وجه قابل مقایسه با بازاریابی موتورهای جستجوگر یا سئو نیست !

بیشترین تفاوت این دو مدل بازاریابی به وضعیت مخاطبین مربوط می شود. شما ممکن است در اینستاگرام شرکت خود محصول یا خدماتی را معرفی کنید و هزاران نفر آن را مشاهده نمایند اما سوال اینجاست که چند درصد از بازدید کنندگان نیازمند به آن بوده اند و شما با ارائه ی جذاب و پیشنهادات فوق العاده در نهایت چند درصد را به مشتری تبدیل خواهید کرد ؟

مزایای سئو و حضور در صفحه اول گوگل

این درحالی است که در بازاریابی موتورهای جستجوگر مخاطب یک مشتری بلقوه است و این مخاطب است که به دنبال محصول یا خدمات شما آمده نه شما به دنبال مشتری ! به همین دلیل است که بازدهی سئو بسیار بیشتر از تبلیعات در شبکه های اجتماعی میباشد در ادامه به برخی از مزایا و معایب این دو روش اشاره خواهیم کرد .

مشاهده برخی از نتایج بدست آمده در گوگل 

عوامل تاثیر گذار در سئو

به طور کل باید گفت که حدود 200 عامل و معیار سئو وجود دارد که بر رتبه سایت شما تاثیر گذار خواهد بود که به طور دقیق در این مقاله ما به بررسی فنی و معرفی آنها پرداخته ایم.

1- Off Page ( عوامل خارجی  ): کارهایی که به طور مستقل از طراحی وب سایت شما انجام می شود.

2- On Page ( عوامل داخلی ): کارهایی که به طراحی وب سایت شما و محتوای آن مربوط می شود.

در نظر داشته باشید که بخشی از عوامل داخلی بهینه سازی On Page مرتبط با کیفیت و کمیت محتوای سایت است ، بنابراین هیچ کارشناس سئویی نمی تواند بدون در اختیار داشتن محتوای خاص و منحصربه فرد باعث بهبود و ارتقا یک سایت شما شود و شما علاوه براینکه باید یک سایت مطابق با استانداردها داشته باشید، بلکه نیاز دارید که محتوای مناسب طبق استانداردهای گوگل در سایت خود تولید کنید.

فرایند کاری پروژه سئو

برای رسیدن به قله ی هدف و کسب رتبه در صفحه اول گوگل، چهار گام پیش روی ماست تا فرایند پروژه سئو پرچم پیروزی رابه اهتزاز درآورد که در این بخش گام ها را یک به یک میشماریم.

گام اول بهینه سازی ساختار وب سایت درکدنویسی و باز بینی وب سایت برای رعایت اصول استاندارد گوگل در ان و یافتن نقاط ضربه پذیر و رفع و اصلاح آن بر طبق اصول تعریف شده می باشد

در گام بعد شروع به ایجاد و تولید محتوایی خلاقانه و دست اول ، منحصر و مورد تایید استاندارد های گوگل می کنیم و فرایند کسب رتبه در گوگل وارد فاز اجرایی و جدید خود میشود.

درگام سوم با لینک سازی و تشخیص و انتخاب درست مرجع مناسب نتایج تلاش های چند ماهه خود را به مرحله بروز و ظهور می رسانیم . گام بعد نوبت به حفظ ارزش هاست ! حفظ و مانایی در صفحه ی اول گوگل یا همان جمله مشهور نگه داشتن یک چیز از بدست آوردن آن ارزشمند تر و مهم تر است . در این گام و در تمامی لحظات در جستجوی بهبود کیفیت و رفع نواقص ساختار کدنویسی وب سایت هستیم و در تلاشیم تا وب سایت را در جهت جستجوی کاربران بهینه سازی و کارآمد کنیم.

شروع یک پروژه سئو

پس از اینکه از سابقه فعالیت ها و بهینه بودن ساختار سایت اطمینان حاصل شد، می توان یک پروژه سئو را عملا آغاز کرد. تا اینجا ما یک سایت استاندارد یا بهتر است بگوئیم بستری مناسب برای فعالیت داریم. سایر فعالیت ها به طور کلی شامل ( تولید محتوا ، لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی ، فعالیت درشبکه های اجتماعی و … است)  که هر کدام درعین سادگی حساسیت های بسیاری دارند و یک حرکت اشتباه در هر کدام میتواند رتبه های سایت شما رابه خطر بیاندازد و باید تمام فعالیت ها با هماهنگی و زیر نظر کارشناس سئو انجام گیرد.