آژانس طراحی سایت وینت

سایت ساز

Site Builder

سایت ساز رایگان

سایت ساز چیست ؟

سرویس های سایت ساز نوعی نرم افزار تحت وب هستند که به شما اجازه می دهند تا سایت مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان سفارش داده و به صورت خودکار سایت مورد نظر ایجاد شده و قابل استفاده برای کاربر می باشد. سایت ساز ها به دلیل قیمت ارزان و تحویل سریع نسبت به طراحی های اختصاصی در سالهای اخیر بسیار مورد استقبال کاربران در سراسر جهان قرار گرفته اند.

طراحی سایت سریع و ارزان

یکی از خلاقیت هایی که در عرصه طراحی وب سایت صورت گرفته است ، راه اندازی و ایجاد سیستم های سایت ساز خودکار است. این سیستم به شما اجازه میدهد در عرض چند دقیقه وب سایت خود را ایجاد کرده و آن را طبق نیاز و سلیقه خود شخصی سازی کنید.

ارزان ترین قیمت طراحی سایت !

بدون شک سیستم های سایت ساز به شما ارزان ترین قیمت طراحی سایت را ارائه خواهند کرد ، زیر سایت شما به صورت اختصاصی و جداگانه برنامه نویسی نمی شود و تحویل و ایجاد سایت به صورت خودکار انجام می شود. با توجه به اینکه سورس اصلی به صورت اختصاصی و فقط برای یک شرکت در دسترس می باشد ، این نوع سیستم ها مزایای بسیاری دارند که برخی از مهم ترین آنها امنیت بسیار بالا ، سرعت در تحویل سایت ،و تقریبا می توان گفت بدون باگ های برنامه نویسی است. زیرا این سیستم و خروجی آن کاملا تست شده است !

سایت ساز

فروشگاه ساز و اپلیکیشن ساز

سیستم های فروشگاه ساز نیز خدماتی مشابه دارند ، و به شما اجازه می دهند که سایت و یا اپلیکیشن مورد نیاز خود را در مدت زمانی بسیار کوتاه و با کمترین هزینه طراحی کنید. همانطور که گفته شده این سیستم ها بسیار ارزان و قابل اطمینان بوده ولی تنها ایرادی که از برخی نمونه های ایرانی می توان گرفت ، محدودیت قابلیت ها و امکانات آنها می باشد.

برترین سایت ساز ها

نمونه های بسیاری از این ایده در سالهای اخیر اجرایی شده است که هر کدام مزایا و معایبی دارند، در اینجا ما ۳ نمونه از برترین سایت ساز های دنیا را برای شما معرفی می کنیم. این سه نمونه عبارتند از ، Wix , squarespace و Weebly

سایت ساز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عناوین و افتخارات طراحی سایت وینت

ایزو وینت
جشنواره وب ایران
 اصالت نامه وینت در یونسکو
دارای نشان EFMD