آژانس طراحی سایت وینت

طراحی بنر

طراحی بنر
بنر چیست ؟

بنر دربردارندهٔ یک نماد، نشان، شعار، یا پیام می باشد که امروزه معمولاً منظور از آن پیام‌های تبلیغاتی‌ است که در وب سایت ها و شبکه های جتماعی به کار می روند. محتوای بنر ها معمولا طرحی هنرمندانه از تصاویر و متون ( متحرک و یا ثابت ) جهت هدف های تبلیغاتی است.بنرهای ساده معمولا با پسوند JPG , PNG و بنرهای متحرک با پسوند GIF ذخیره می شوند.  

کاربرد بنر در بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

امروزه ما بنر های تبلیغاتی روزانه را در وب سایت ها ، کانال های تلگرام، گروه ها و سایر شبکه های اجتماعی مشاهده می کنیم. که در سالهای گذشته تعداد نمایش بنرهای اینترنتی از بلیبوردهای تبلیغاتی و حتی تیزرهای تلویزیونی نیز بیشتر شده است. بنر های تبلیغاتی در حال حاضر با گسترش کاربرد شبکه های اجتماعی از مهمترین ابزار های بازاریابی اینترنتی به شمار میروند.

تبلیغات اینترنتی امروزه تبدیل به موثر ترین و پرطرفدار ترین روش تبلیغاتی در تمام دنیا شده است ، و طراحی بنر نیز پس از طراحی وب سایت و بهینه سازی ( ارتقا رتبه در گوگل ) از اقداماتی است که مورد توجه شرکت ها ، سازمان ها و حتی کسب و کارهای کوچک به شمار می رود.

طراحی بنر تبلیغاتی ثابت و متحرک نیز از رایج ترین تبلیغاتی است که در وب سایت ها مشاهده می شود و امروزه این تبلیغات خصوصا تبلیغات بنری گیف پا به کانال ها و گروهای تلگرام باز کرده اند و از پر بازدیدترین نوع تبلیغات در حال حاضر میباشد.

طراحی بنر

سفارش طراحی بنر

طراحی بنرهای تبلیغاتی یکی از خدمات آژانس طراحی و تبلیغات وینت می باشد که در زیر مجموعه طراحی هویت بصری برند به سفارش کارفرما انجام خواهد شد.

چنانچه نیازمند طراحی یک بنر هستید ، می توانید همراه با سفارش طراحی وب سایت و هویت بصری برند خود بنر های تبلیغاتی در سایز های استاندارد را نیز از مجری پروژه خود درخواست کنید. و در صورتی که تنها نیازمند طراحی بنر هستید می توانید از سایت های آنلاین طراحی بنر ، سفارش خود را به ثبت برسانید. متاسفانه در حال وینت از پذیرش سفارش طراحی بنر به تنهایی معذور می باشد و طراحی بنر ، کارت ویزیت ، و سایر اوراق اداری در قالب طراحی هویت بصری برند پذیرفته خواهد شد.