آژانس طراحی سایت وینت

طراحی وب سایت انجمن

طراحی سایت انجمن گفتگو
طراحی وب سایت انجمن
4.5 | از 8 رای

طراحی سایت انجمن پرسش و پاسخ ( فروم )

وب سایت های انجمن فارسی که عموما با استفاده از vbulletin ساخته می شوند برای افراد تازه وارد و نا آشنا بسیار شلوغ و گیج کننده است ، و این مسئله گاها باعث صرف نظر کاربرانی که کمتر با اینترنت سرو کار دارند از ادامه کار در وب سایت می شود.

در طراحی هر وب سایتی خصوصا وب سایت های پرسش و پاسخ بایستی در ابتدا به  UX  یا همان تجربه ی کاربری توجه شود و با توجه به میزان آشنایی کاربران با دنیای وب ، و امکانات را مد نظر قرار داد تا برای آنان پیچیده و سردرگم کننده نباشد.

 

برای مشاهده این مطلب / لینک ابتدا باید ثبت نام کنید !

این جمله آزار دهنده ، برای تمام کاربران وب سایت ها آشنا است … خصوصا زمانی که به مشکلی برخوردند و در انجمن ها جستجو می کنند مشاهده می کنید که  شخص دیگری پاسخ سوال را ارسال کرده ولی مدیر وب سایت با نادیده گرفتن تجربه ی کاربری و فاکتور های مهم و حیاتی سئو لینک ها را برای بازدید کنندگان مهمان پنهان کرده است تا با این روش بر کاربران وب سایت خود بیافزاید …

بالا رفتن Bounce Rate وب سایت

اکثر کاربرانی که با این پدیده مواجه می شوند سریعا وب سایت را بسته و مجددا در گوگل یا موتور جستجو گر دلخواهشان جستجو را ادامه می دهند و با اینکه وب سایت اول باز شده و آمار بازدید آن افزوده شده اما Bounce Rate یا اصطلاحا “ضریب خروج” وب سایت بالا رفته و باعث کاهش رتبه ان در گوگل می شود …

Bounce Rate 

به میزان افرادی گفته می شود که بلافاصله پس از بازدید از سایت شما بدون هیچ واکنشی وب سایت شما را ترک می کنند.

 بانس ریت چیست ؟

 

در ضمن به این نکته توجه داشته باشید که کسانی که مجبور به ثبت نام در سایت شما شده اند ، مشکلشان حل شده و دیگر دلیلی ندارد که به وب سایت شما مراجعه کنند.

معروف ترین  و بزرگ ترین انجمن ها مانند Stackoverflow تمام مطالب سایت خود را برای همه ی کاربران آزاد می گذارند و روش های دیگری را برای جذب کاربران انتخاب می کنند .

امکانات پایه وب سایت انجمن فروم

قابلیت ثبت نام در وب سایت

طراحی پروفایل کاربری

ارسال سوال / پاسخ / کامنت و یا لایک کردن پاسخ ها

امتیاز دهی به پاسخ ها و سوالات

ارتقا کاربران با دریافت امتیاز و تعیین سطح دسترسی

البته این امکانات پایه در نظر گرفته شده برای وب سایت است و سایت هنرمندان مطمئنا باید دارای ویژگی و امکانات خاص با ایده های نوین باشند و برای اجرای طرح جلسات مشاوره و برنامه ریزی برگزار شود همچنین هنگام سفارش و یا بعد از تکمیل کار امکان ارتقا آن وجود دارد و تمام پلن های طراحی سایت وینت هیچ محدودیتی در اضافه کردن امکانات ندارند. علاوه بر موارد ذکر شده شما تمام شما تمام امکانات پایه سیستم مدیریت محتوا را در اختیار دارید.

طراحی وب سایت انجمن

3 thoughts on “طراحی وب سایت انجمن

 • October 23, 2017 at 15:13
  Permalink

  ممنونم از مطالب ارزنده شما

 • December 13, 2017 at 11:31
  Permalink

  عالی خیلی خوب طراحی شدن

 • February 11, 2018 at 11:39
  Permalink

  ممنون از مقاله مفید شما

Leave a Reply

Your email address will not be published.

عناوین و افتخارات طراحی سایت وینت

ایزو وینت
جشنواره وب ایران
 اصالت نامه وینت در یونسکو
دارای نشان EFMD