آژانس طراحی سایت وینت

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه
اهمیت طراحی سایت بیمه

طراحی سایت برای شرکت بیمه یکی از اقدامات بسیار مهم در بازاریابی اینترنتی میباشد، زیرا اینترنت امروزه قوی ترین ابزار بازاریابی است و افراد زمان زیادی را در طول روز آنلاین هستند. در صورتی که شرکت شما ارائه دهنده خدمات بیمه می باشد و یا نمایندگی یکی از شرکت های بیمه را به عهده دارد، شما با در اختیار داشتن وب سایت می توانید مشتریان جدید جذب کرده و برخی از خدمات خود را به مشتریان فعلی به صورت آنلاین ارائه دهید.  

موفقیت های وینت در طراحی وب سایت

ما مفتخریم که با طراحی وب سایت های خلاقانه و متفاوت در سالهای گذشته در جشنواره وب ایران همواره حضور یافتیم و برای تکرار این افتخار و کسب عناوین درخشان تر منتظر همراهی شما عزیزان هستیم.

جشنواره وب ایران جشنواره وب ایران

امروزه اهمیت طراحی سایت برای شرکت ها و افراد کاملا روشن است مهم نیست که شما یک شرکت بزرگ با تعداد زیادی کارمند هستید ،یک گروه هستید و یا اینکه به تنهایی کار می کنید؛  شما با طراحی سایت می توانید رزومه و فعالیت های خود را بدون هیچ محدودیتی به افراد و شرکت های دیگر نمایش دهید و آنها را از توانایی های خود آگاه سازید. اگر یک شرکت بیمه را مدیریت می کنید و  یا نماینده فروش یک شرکت بیمه هستید می توانید با طراحی سایت بیمه مشتریان بسیاری را جذب کنید و خدمات خود را با طراحی پرتال مشتریان به صورت حرفه ای و مدرن به مشتریان ارائه دهید.

طراحی سایت بیمه موفق و موثر که بتواند کسب و کار شما را متحول کند بدون شک نیازمند رعایت استانداردهای طراحی سایت، طراحی رابط کاربری آسان، بهینه سازی ( سئو سایت )، با رعایت روانشناسی رنگ ها می باشد. که متخصصین آژانس طراحی و تبلیغات وینت از صفر تا صد پروژه همراه شما خواهند بود.

 

سئو سایت بیمه

بهینه سازی یا سئو سایت به اقداماتی گفته می شود که منجر به نمایشی سایت شما در صفحات اول گوگل می شود. ارتقا رتبه در گوگل یکی از بهترین روش های بازاریابی اینترنتی می باشد که مخاطبین واقعی و مشتریان را به سایت شما هدایت خواهد کرد.

امروزه تعداد افرادی که در حال مشاهده صفحه مانیتور یا تلفن همراه خود هستند، بیشتر از کسانی است که به تلویزیون، روزنامه و یا بیلبوردها توجه می کنند. حضور مناسب سایت شما در نتایج گوگل نه تنها می تواند به تعداد بازدیدکنندگان شما بیافزاید و در جذب مخاطبین جدید شما را یاری کند ، بلکه باعث اعتبار برند شرکت بیمه شما می شود. بدین شکل که مخاطبین با شنیدن نام شما برای کسب اطلاعات بیشتر و شرایط بیمه ، نام شما را در گوگل جستجو می کنند. در اینجا جایگاه شما و اطلاعاتی که از شرکت شما در گوگل نمایش داده میشود می تواند تاثیر بسزایی در مخاطب شما داشته باشد. مخاطب بایستی بتواند وب سایت بیمه شما را به راحتی پیدا کند.

امکانات وب سایت بیمه

برخی از رایج ترین امکاناتی که در طراحی سایت شرکتهای بیمه مورد توجه قرار می گیرد بخش باشگاه مشتریان، معرفی خدمات و شرایط بیمه می باشد و امکانات پیشنهادی ما برای طراحی سایت بیمه به شرح زیر است :

طراحی صفحه وب دسته بندی و معرفی خدمات بیمهطراحی سایت بیمه

نکات آموزشی و شرایط

بخش تعرفه ها

بخش سوالات متداول

طراحی بخش تماس با ما و فرم تماس

قابلیت سیستم چت آنلاین و مشاوره رایگان

طراحی نسخه ریسپانسیو ( قابلیت نمایش در موبایل و تبلت )

طراحی بخش ارائه تخفیفات آنلاین جهت ترغیب مشتری برای انجام خرید به صورت اینترنتی

بهینه سازی وب سایت در موتور جست و جو گوگل

طراحی گالری تصاویر وب سایت

طراحی فرم همکاری و درخواست بیمه

بخش اخبار بیمه

طراحی بخش معرفی نمایندگی ها

هزینه طراحی سایت شرکت های بیمه

با توجه به اینکه امکانات و سرویس های هر وب سایت منحصر به فرد می باشد و طراحی سایت در وینت به صورت اختصاصی انجام می شود، اعلام هزینه دقیق طراحی سایت بیمه غیر ممکن خواهد بود و برای برآورد هزینه هر پروژه باید امکانات و نیازهای کارفرما مورد بررسی قرار گیرد. برای برآورد هزینه طراحی سایت شرکت های بیمه می توانید همین حالا با ما تماس گرفته و با از مشاوره رایگان وینت بهره مند شود.

سفارش طراحی سایت بیمه

متقاضیان طراحی سایت شرکت های بیمه، طراحی سایت نمایندگی های بیمه، طراحی سایت کارگزاران بیمه و طراحی سایت کارشناسان بیمه میتوانند از طریق تماس با مشاوران وینت و تعیین وقت جلسه مشاوره رایگان جهت سفارش طراحی سایت بیمه خود اقدام نمایند.