آژانس طراحی سایت وینت

طراحی سایت متناسب با بودجه کارفرما

طراحی سایت متناسب با بودجه کارفرما
4.5 | از 10 رای

طراحی سایت متناسب با بودجه شما همراه با رعایت استانداردهای طراحی سایت و بهره مندی از امکانات مورد نیاز و ضروری یکی از دغدغه های شرکت ها و سازمان ها برای پروژه طراحی سایت است.  چناچنه قصد طراحی سایت شرکتی ، سایت فروشگاهی و یا هرگونه سایت دیگری دارید می توانید نیاز ها و قابلیت های مورد نیاز خود را با مشاورین وینت مطرح کرده و از ما پروپوزال طراحی سایت درخواست کنید.

 

طراحی سایت متناسب با بودجه

 

تعرفه طراحی وب سایت با توجه به کیفیت طراحی، جذابیت، رعایت استانداردهای برنامه نویسی و استانداردهای گوگل تعیین می گردد. قیمت طراحی سایت در حال حاضر در ایران از چند صد هزار تومان تا چند صد میلیون تومان متغییر است که با توجه به خدمات ارائه شده توسط همکاران گرامی منطقی و معقول می باشد. تعرفه طراحی سایت در آژانس طراحی و تبلیغات وینت نیز از 1.800.000 تومان به بالا متغییر است. همچنین شما می توانید با تعیین بودجه مورد نظر خود و امکانات درخواستی از مشاورین وینت در خواست پروپوزال نمائید.

طراحی سایت متناسب با بودجه کافرما

جهت در خواست پروپوزال طراحی سایت با بودجه مورد نظر خود می توانید همین حالا با کارشناسان و مشاوران طرحی سایت وینت تماس گرفته و امکانات و بودجه خود را تعیین نمائید.

طراحی سایت متناسب با بودجه کارفرما

2 thoughts on “طراحی سایت متناسب با بودجه کارفرما

 • November 30, 2017 at 08:12
  Permalink

  ممنون اطلاعات خوبی بود

 • December 10, 2017 at 23:50
  Permalink

  تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین
  سایت ها هستید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

عناوین و افتخارات طراحی سایت وینت

ایزو وینت
جشنواره وب ایران
 اصالت نامه وینت در یونسکو
دارای نشان EFMD