آژانس طراحی سایت وینت

طراحی سایت پزشکان

Doctors Site Design

طراحی سایت پزشکان
طراحی سایت پزشکان
4.6 | از 38 رای

امروزه ما اکثر نیاز های خود را در اینترنت و در میان وب سایت ها جستجو می کنیم ، پزشکان نیز می توانند با داشتن وب سایت شخصی و بهینه سازی آن و کسب رتبه در گوگل در فضای مجازی در دسترس مخاطبین خود قرار گیرند و با به کار گیری امکاناتی مانند سیستم رزرو وقت آنلاین و بخشی از کار خود را به دست تکنولوژی بسپارند تا بخشی از کارشان سبک شود و لیستی آنلاین از وقت های رزور شده داشته باشند. همچنین می توانند رزومه خود و مقالات یا توصیه های پزشکی را در وب سایت قرار دهند.

طراحی سایت پزشکان

طراحی سایت برای پزشکان باید به نحوی باشد تا هر کاربری با هر سطح از دانش کامپیوتر بتوانند به راحتی به امکانات اصلی آن مانند رزرو آنلاین، معرفی خدمات، منوهای سایت دسترسی داشته باشند ، همچنین در طراحی قالب سایت بایستی منحصر به فرد بودن و هماهنگی و ارتباط رنگ ها و جزئیات با موضوع فعالیت سایت در نظر گرفته شود.

خدمات سئو سایت های پزشکی

رعایت قوانین سئو سایت از ملزومات هر نوع وب سایتی می باشد و سایت های پزشکی نیز از این قاعده مستثنا نیستند زیرا 80 درصد بازدید کنندگان وب سایت ها از سئو خوب و حضور در صدر نتایج موتورهای جستجوگر ( به ویژه گوگل ) وارد وب سایت ها می شوند. بازاریابی اینترنتی و بازاریابی محتوا نیز به طور قابل توجهی برای این زمینه موثر خواهد بود و می تواند باعث افزایش بازدید وب سایت و جذب مخاطب جدید شود همچنین به وسیله وب سایت می توانید با بیماران و نیازمندان توصیه های پزشکی به صورت مداوم ارتباط داشته باشید و به تعداد زیادی از آنها در کمترین زمان ممکن پاسخ دهید. طراحی سایت پزشکان به صورت اختصاصی

 

امکانات پیشنهادی سایت پزشکان

معرفی پزشک ، مطب یا کلینیک
ارائه ی خدمات و تخصص ها
پیدا کردن متقاضیان و بیماران
ارتباط با بیماران از طریق پرسش و پاسخ ها و نظردهی
نمایش اطلاعات تماس به کاربران و بیماران
نمایش فضا و مکان مطب یا کلینیک به صورت تور مجازی
و

قابل ذکر است که امکان ارتقا سایت زمان سفارش و یا بعد از تکمیل طراحی سایت وجود دارد و پلن های طراحی سایت وینت هیچ محدودیتی در اضافه کردن امکانات ندارند و علاوه بر موارد ذکر شده شما تمام امکانات پایه سیستم مدیریت محتوا را در اختیار دارید.

هزینه طراحی سایت پزشکی

زمان و هزینه طراحی وب سایت و اپلیکیشن با توجه به امکانات مورد نیاز کارفرما و قابلیت های در نظر گرفته شده مشخص می شود. در صورتی که در نظر دارید افتخار اجرای پروژه خود را به این مجموعه بدهید میتوانید با واحد فروش و مشاوره وینت تماس گرفته و سپس امکانات مورد نیاز خود را برای کارشناس ارسال فرمائید.

طراحی سایت پزشکان

3 thoughts on “طراحی سایت پزشکان

 • October 31, 2017 at 21:46
  Permalink

  سیستم رزرو با تقویم فارسی هست؟ منشی میتونه دسترسی داشته باشه؟

 • November 2, 2017 at 05:01
  Permalink

  ممنون از اطلاعات خوبتون

 • November 2, 2017 at 20:42
  Permalink

  سیستم رزرو با تقویم شمسی و میلادی قابل ارائه است . و شما از طریق پنل دسترسی کامل دارید .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

عناوین و افتخارات طراحی سایت وینت

ایزو وینت
جشنواره وب ایران
 اصالت نامه وینت در یونسکو
دارای نشان EFMD