آژانس طراحی سایت وینت

طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب اختصاصی وردپرس

طراحی قالب وردپرس

وردپرس محبوبترین و پر کاربردترین سیستم مدیریت محتوا در حال حاضر است. امنیت مطلوب، امکانات گسترده، پیشروی با تکنولوژی های روز دنیا، قابلیت ویرایش و تغییر در سورس و بهینه بودن برای گوگل همه از مزیت هایی است که این سیستم را جهانی کرده و در تمام دنیا به عنوان اولین و بهترین سیستم مدیریت محتوا برای سایت های شرکتی، شخصی، وبلاگی، خبری و حتی سازمانهای کوچک و متوسط شناخته شده است. در ایران هم اکثر وب سایت های طراحی شده با وردپرس میباشد، اما در برخی موارد دیده میشود این سیستم با استفاده از قالب های آماده بکار رفته و اهداف سازمان یا شرکت در طراحی سایت محقق نشده است. طراحی قالب وردپرس یکی از خدمات وینت برای این دسته از عزیزانی است که می خواهند با بازسازی سایت وردپرسی خود از امکانات مدرن و تکنولوژی روز طراحی سایت با هزینه ای معقول و منطقی بهره مند گردند.

طراحی قالب وردپرس

طراحی اختصاصی قالب وردپرس

با توجه به رقابتی شدن کسب و کارها در اینترنت و اهمیت پیدا کردن برند سازی دیگر یک وب سایت معمولی و یا یک وبلاگ نمی تواند معرف و نماینده خوبی از شرکت یا سازمان شما در دنیای مجازی باشد. شما برای اینکه بتوانید اعتماد مخاطبین را جلب کنید باید از هماهنگی در طراحی هویت بصری بهره مند باشید. برای این منظور نیازمند طراحی منحصر به فرد برای قالب سایت، کارت ویزیت، اوراق اداری و… هستید. ایجاد هماهنگی بین المان های تبلیغاتی باعث میشود تا مخاطبین شما را به عنوان یک سایت و برند معتبر بشناسند و از دنیای مجازی به شما اعتماد کنند.

هزینه طراحی قالب وردپرس

هزینه طراحی قالب سایت های وردپرسی با توجه به امکانات مورد نیاز کارفرما و تعداد Template های مورد نیاز تعیین می گردد و حداقل هزینه 1.000.000 تومان می باشد

یکی از عواملی که در تعیین قیمت طراحی قالب سایت اثرگذار است، بهینه بودن قالب برای گوگل است. بهینه بودن قالب و رعایت استانداردهای کد نویسی یکی از 200 فاکتور اساسی سئو می باشد که گوگل برای رتبه بندی سایت ها به آن اهمیت ویژه ای میدهد. اگر هدف شما از راه اندازی وب سایت بازاریابی اینترنتی و کسب رتبه در گوگل می باشد حتما به قالب استاندارد و بهینه شده نیاز دارید.

سفارش طراحی قالب وردپرس

در صورتی که می خواهید برای طراحی قالب وردپرس اقدام کنید، می توانید همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید. طراحی سایت در وینت کاملا بر اساس نیاز مشتری و به صورت اختصاصی انجام می گردد.