آژانس طراحی سایت وینت

طراحی وب سایت اختصاصی

وب سایت اختصاصی

اگر برنامه ریزی خاصی برای راه اندازی یک وب سایت دارید ، اهداف بلند مدتی را دنبال می کنید  و امکانات مورد نیاز شما فراتر از پلن های تعریف شده ما می باشد ، احتمالا شما نیازمند طراحی یک وب سایت اختصاصی هستید.

در اینصورت می توانید اهداف ، نیاز ها و امکانات مورد نیاز خود را به صورت یک فایل RFP  (درخواست پروپوزال) برای ما ارسال کنید. پس از ارائه فایل RFP کارشناسان ما بر اساس نیاز های شما پیشنهادات این مجموعه را در قالب پروپوزال ارسال خواهندکرد. تا وب سایت شما به صورت کاملا اختصاصی و طبق نیازهای شما طراحی شود.

طراحی سایت به صورت کاملا اختصاصی

جهت طراحی وب اختصاصی گروه طراحی وب وینت ابتدا جلسه ای جهت “آشنایی ، مشاوره و بررسی نیاز های کارفرما” در نظر می گیرد و کارفرما با ارائه طرح خود و بیان اهداف نیاز های فعلی خود را اعلام می نماید سپس گروه طراحی وب وینت پیشنهاداتی را به کارفرما در جهت بهبود و تکامل طرح ارائه شده مطرح می کند.

مراحل طراحی وب سایت اختصاصی

ارسال درخواست برای پروپوزال ( شامل نیازمندیهای پروژه به طور دقیق )

اعلام هزینه و زمان توسط مشاوران وینت

جلسه مشاوره جهت بررسی ایده ها، برنامه ریزی اجرایی و عقد قرارداد

مشخص شدن زبان طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا

طراحی قالب سایت به صورت اختصاصی

ایجاد اکانت برای کارفرما (از این مرحله تمامی مراحل کار به صورت آنلاین و خصوصی می باشد و فقط کارفرما به آن دسترسی دارد)

کدنویسی ماژول های مختلف مورد نیاز کارفرما و پیاده سازی روی CMS

بهینه سازی جهت مورتور های جستجوگر

بررسی و رفع مشکلات وب سایت

تائید نهایی و تحویل پروژه….

بهینه سازی وب سایت های اختصاصی

در صورتی که در نظر دارید وب سایتی اختصاصی راه اندازی کنید حتما باید برای جذب بازدید کننده هم چاره ای بیاندیشید ، همان طور که می دانید امروزه بیشترین بازدید کننده وب سایت ها از موتور های جستجو گر به ویژه گوگل وارد وب سایت ها می شوند.

یکی از خدمات گروه طراحی وب وینت بهینه سازی وب سایت میباشد و برای وب سایت هایی که برای مدیریت و اداره وب سایت خود تیمی تشکیل داده اند و هدف راه اندازی وب سایتی به روز به علاوه بازاریابی محتوا دارند خدمات سئو را به صورت مشاوره ارائه می دهد تا محتوا به بهترین نحو و با رعایت آریخ استانداردهای گوگل در وب سایت وارد شود .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.