آژانس طراحی سایت وینت

طراحی سایت نماینده مجلس

طراحی سایت نمایندگان مجلس

طراحی  سایت نمایندگان مجلس

در این عصر که مردم با حجم وسیعی از اطلاعات در اینترنت قرار دارند نیاز است تا نمایندگان مجلس با داشتن وب سایت رسمی خود با مردم ارتباط داشته باشند تا بتوانند به بهترین نحو ممکن به خدمت راستین خود ادامه دهند.

مجموعه طراحی وب وینت نیز برای نمایندگان مجلس پلن ویژه ای در نظر گرفته است که متناسب با نیاز نمایندگان مجلس برنامه ریزی شده است و البته  قابل ذکر است که تمام پلن های طراحی سایت ارائه شده توسط وینت قابلیت ارتقا را دارند و هیچ محدودیتی در این امر نمی‌باشد.

با توجه به این که یکی از خدمات شرکت طراحی وب سایت وینت بازسازی وب سایت می باشد ، نمایندگانی که جهت طراحی و راه اندازی وب سایت پیش از این اقدام کرده اند و اکنون با توجه به پیشرفت سریع دنیای اینترنت وب سایت آنها قدیمی شده و نیازمند بازسازی و بروزرسانی دارد می توانند جهت بازسازی وب سایت خود ، بازطراحی و یا افزایش امکانات با ما تماس حاصل کنند.

امکانات پایه  سایت نمایندگان مجلس

بخش زندگی نامه
بخش سوابق کاری و سیاسی
بخش گالری تصاویر
مقالات و مصاحبه ها
تذکرات و پیام ها
دارای فرم تماس اختصاصی
دارای خبرنامه ایمیلی

قابل ذکر است که امکان ارتقا سایت زمان سفارش و یا بعد از تکمیل طراحی سایت وجود دارد و پلن های طراحی سایت وینت هیچ محدودیتی در اضافه کردن امکانات ندارند.و علاوه بر موارد ذکر شده تمام وب سایت ها امکانات پایه سیستم مدیریت محتوا را دارا می باشند.

قابل ذکر است که
۱-  افزایش امکانات و ارتقا وب سایت در وینت هیچ محدودیتی ندارد و در هر زمان این امر امکان پذیر خواهد بود.
۲ – هاست ۵۰۰ مگابایت یکساله و دامنه .ir یکساله به تمام پلن ها به صورت رایگان تعلق می گیرد.
۳ – قیمت طراحی سایت اعلامی بصورت خالص دریافتی خواهد بود که ۳۰% ابتدا و ۷۰% انتهای کار مطالبه خواهد شد . بغیر از تعرفه طراحی سایت اعلامی هر گروه، سایت شما برای راه اندازی کامل هیچ مخارج جانبی دیگری نخواهد داشت .

طراحی سایت نماینده مجلس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عناوین و افتخارات طراحی سایت وینت

ایزو وینت
جشنواره وب ایران
 اصالت نامه وینت در یونسکو
دارای نشان EFMD