سایت-شرکتی-قوی

Company Web Design

طراحی سایت شرکتی

اهمیت طراحی سایت شرکتی

در اختیار داشتن یک پایگاه اختصاصی و پایدار در فضای مجازی برای هر کسب و کاری الزامی و ضروری است. برخی از کسب و کارها با استفاده از شبکه های اجتماعی و برخی با راه اندازی و طراحی سایت شرکتی ، محصولات و خدمات خود را در این دنیای مجازی که دیگر چندان هم مجازی نیست ارائه می کنند.  

موفقیت های وینت در طراحی سایت

آژانس طراحی و تبلیغات وینت مفتخر است که با طراحی سایت های خلاقانه ،‌ موفق به ایجاد تحول در کسب و کارهای بسیاری شده و عناوین گوناگونی را در جشنواره های مختلف کسب کرده است. ما در وینت برای تکرار این افتخار و کسب عناوین درخشان تر منتظر همراهی شما عزیزان هستیم.

4.8 | از 181 رای

اهمیت در راه اندازی یک سایت شرکتی

امروزه دیگر راه اندازی و ایجاد یک سایت برای شرکت ها به دلیل پرستیژ و کلاس نیست و نقش این ابزار پر رنگ تر از همیشه و دچار تحویل شده است. شرکت ها و سازمان ها با دید استخدام یک عضو جدید به طراحی سایت شرکتی روبه رو می شوند. وب سایت در حقیقت یک ابزار عضو زنده از شرکت شماست که وظایف بسیار مهمی دارد،‌ ما در وینت با بررسی نیازها و وظایف این عضو مشتاقیم تا انقلابی در کسب و کار شما به وجود آوریم.

وظایف یک وب سایت شرکتی

مهم ترین وظیفه ی یک سایت جذب مخاطبین و تبدیل آنها به مشتری است. ما این مهم را تنها با ارائه خدمات سئو و طراحی رابط کاربری متناسب با روحیات مخاطبین بارها و بارها برای کسب و کارهای متفاوت انجام داده ایم. در حقیقت دیده شدن یک وب سایت مهم تر از امکانات و محتویات آن است پس برای نتیجه گرفتن از هزینه ها و زمان صرف شده ،‌ بایستی تمام برنامه ریزی ها و اقدامات تحت مشاوره کارشناسان سئو ‌،‌ کارشناسان طراحی رابط کاربری و بازاریابی اینترنتی صورت گیرد تا بتوان بازدهی مناسب را به عمل آورد.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی قوی نقطه تحول کسب و کار شماست .

شما با در اختیار داشتن یک سایت شرکتی قوی میتوانید خود را از رقبا متمایز کنید .و با توجه به اینکه امروزه افراد پیش از خرید کالای مورد نظر خود را در اینترنت جستجو می کنند ، یک سایت خوب می توانید بر تصمیم گیری مشتریان تاثیر گذاشته و نظر آنها را جلب نماید.

سایت شرکتی اولین قدم آشنایی شما با مشتریان جدید است !

مشتریان پس از جستجو محصول و خدمات مورد نظر خود در اولین گام با سایت شما روبرو خواهند شد و کیفیت و جذابیت سایت شما در تصمیم گیری آنها موثر خواهد بود. یک سایت شرکتی خوب با ایجاد ساختار مناسب، وجود انسجام و استفاده مناسب از رنگ ها و فونت ها می تواند تجربه کاربری خوبی را به کاربر ارائه کرده و آن را به مشتری آن سازمان یا شرکت تبدیل نماید. در اختیار داشتن یک سایت شرکتی قوی، سرمایه است و می تواند نقطه تحولی در کسب و کار شما ایجاد کند.

بهینه سازی وب سایت شرکتی

مهمترین مسئله در راه اندازی یک سایت شرکتی قوی بهینه سازی سایت (سئو) و ارتقا رتبه در گوگل می باشد. در صورتی که مخاطبین و مشتریان شما خدمات و محصولات شما را در موتور های جستجوگر جستجو می کنند ، می توانید با بهینه سازی سازی سایت خود و کسب رتبه در گوگل و سایر موترو های جستجو گر به بازار بزرگی دست یابید و کسب و کار خود را گسترش دهید. که این امر مستلزم تولید محتوای مفید (از سایت های دیگر کپی نشده باشد) است و اصطلاحا به آن بازاریابی محتوا می گوئیم.

امکانات یک سایت شرکتی

ما با بررسی آمار ها و نتایج به عمل آمده در صدها پروژه لیستی از مهم ترین امکانات و ابزارهای ضروری برای یک سایت را جمع آوری کرده و به شما پیشنهاد می دهیم. و آمادگی داریم تا هر قابلیتی را با توجه به نیاز شما و مخاطبین تان به آن اضافه کنیم.

هزینه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت شرکتی با توجه به امکانات مورد نیاز شما تعیین می شود، طراحی وب سایت در این مجموعه با رعایت اصول طراحی سایت و در نظر گرفتن استانداردهای گوگل انجام می شود. همچنین قالب هر وب سایت منحصر به فرد و جداگانه طراحی شده و از قالب و طرح های از پیش آماده استفاده نمیگردد. جهت برآورد هزینه و زمان پروژه می توانید با واحد فروش آژانس طراحی و تبلیغات وینت تماس گرفته و نیازهای خود را مطرح کنید.

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

طراحی قالب ریسپانسیو

یکی از مهم ترین موارد در طراحی یک سایت ایده آل،‌ در نظر گرفتن نسخه ی ریسپانسیو ( نسخه موبایل )‌ سایت است. با توجه به افزایش کاربران موبایل و پیشی گرفتن از کاربران دسکتاپ این مسئله اهمیت ویژه ای پیدا کرده که است که سایت شما به همان خوبی که در مرورگرهای لپ تاپ باز می شود در موبایل ها نیز قابل مشاهده و بررسی باشد. ضمنا طراحی سایت به صورت ریسپانسیو تاثیر مثبتی بر سئو و بهبود تجربه کاربری دارد.

طراحی قالب اختصاصی سایت شرکتی

طراحی قالب به صورت اختصاصی

ما برای هر کسب و کاری با توجه به موضوع فعالیت و در نظر گرفتن روحیات ، میانیگن سنی مخاطبین ، دغدغه آنها و بسیاری از عوامل تاثیر گذار دیگر… به صورت اختصاصی یک قالب منحصر به فرد طراحی می کنیم. به کاربردن طرح های آماده در وردپرس نه تنها حرفه ای و شایسته ی کسب و کار شما نیست،‌ بلکه خطرات امنیتی و سرعت نامطلوب بارگزاری سایت را به دنبال دارد.

امکان چت آنلاین در وب سایت

قابلیت چت آنلاین

قابلیت گفتگوی مستقیم با کاربران سایت یکی از مهم ترین امکاناتی است که در طراحی وب سایت شرکتی باید در نظر گرفت. به کمک این ابزار شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن به سوالات بازدید کنندگان پاسخ داده و با حل مشکلات آنها اعتمادشان را جلب کنید. جلب اعتماد کاربران سایت شرکت شما در نهایت منجر به تبدیل آنها به مشتریان شرکت خواهد شد. در سیستم چت آنلاین، قابلیت ارسال و دریافت فایل نیز فراهم شده است و شما می توانید به وسیله ی گوشی هوشمند و یا کامپیوتر خود چت آنلاین را مدیریت کنید.