آژانس طراحی سایت وینت

طراحی وب سایت کودکان

طراحی وب سایت کودکان

طراحی سایت برای کودکان چه لزومی دارد ؟

امروزه اسباب بازی محبوب کودکان دیگر ماشین یا عروسک نیست بلکه بسیاری از کودکان امروزی مدت زمان بسیاری را با گوشی های هوشمند و یا مقابل صفحه مانیتور در حال وبگردی هستند. بنابراین برای برقراری ارتباط امروزی با بچه های این نسل نیاز به طراحی وب سایت کودکان بیشتر احساس می شود که ما در وینت می توانیم به شما کمک کنیم تا یک وب سایت خوب و مرتبط با کودکان را طراحی و راه اندازی کنید .

طراحی سایت برای کودک

مسلما در طراحی وب سایت کودکان بیش از هر نوع وب سایتی باید به روانشناسی رنگ ها اهمیت داد ، چرا که مخاطبین این وب سایت کمتر به محتوا و متن های سایت توشجه می کنند و باید با طراحی رابط کاربری قوی و بکارگیری رنگ ها و اشکال مناسب تاثیر پذیری را افزایش دهیم تا بتوانیم یک پروژه موفقیت آمیز را تجربه کنیم.

طراحی وب سایت کودکان
4.8 | از 11 رای

اینفوگرافیک در طراحی وب سایت کودکان

اینفوگرافیک یکی از بهترین مواردی است که در طراحی وب سایت کودکان می تواند مارا به هدفمان یعنی تاثیر گذاری بر روی مخاطب و ارائه تجربه کاربری مطلوب نزدیک کند. به دلیل اینکه بیشترین دریافت ما از محیط پیرامونمان به‎وسیله قوه بینایی صورت می‌گیرد و مغز ما علاقه زیادی به تجزیه‌وتحلیل اطلاعات به‌صورت تصویری دارد و این مطلب در مورد کودکان بیشتر تصدیق می کند.

طراحی وب سایت کودک

طراحی سایت مهد کودک

طراحی سایت مهد کودک : مهدکودک به عنوان یک فضای آموزشی مکانی برای تربیت و رشد فرزندان می باشد و مانند مدارس به طراحی و در اختیار داشتن وب سایت نیازمند هستند. بدین ترتیب مربیان مهد کودک می توانند به خوبی با والدین کودکان با تکنولوژی های روز دنیا ارتباط برقرار کنند.

معرفی مهد کودک و خدمات قابل ارائه در مجموعه از سایر فعالیت هایی است که می توان برای آن برنامه ریزی نمود ، همچنین با طراحی سایت مهد کودک می توان بسیاری از امور مانند : ثبت نام – گزارش ها و ارتباط با والدین را به صورت مدرن و امروز با هزینه های کمتر انجام داد.

تولید محتوا در وب سایت کودکان

در چنین وب سایتهایی علاوه بر کودکان می توان مطالبی را برای والدین نیز تهیه کرد ؛ تا آنها نیز در کنار کودکان خود مخاطب سایت شما شوند . هم چنین میتوان با طراحی بخش بازی های انلاین می توان تاثیر وب سایت را بر کودکان نیز افزایش داد .

به طور کلی در چنین وب سایت هایی می توان خدمات زیر را ارائه نمود :

طراحی بخش کتابخانه برای کودکان با سنین مختلف

طراحی صفحه آموزش بازی های کودکان و نوجوانان

طراحی بخش نقاشی آنلاین همراه با اموزش نقاشی

طراحی صفحه لینکهای مفید برای کودکان

طراحی صفحه چیستان و ضرب المثل های جذاب

طراحی صفحه برنامه های نمایشی کودکان

طراحی فروشگاه انلاین کودک

و سایر امکاناتی که بسته به نیازهای شما می توان در وب سایت طراحی  نمود . بنابراین اگر شما مدیر یک مهدکودک هستید و یا به نوعی مخاطبین شما کودکان هستند آژانس طراحی و تبلیغات وینت می تواند نیازهای شما در  طراحی وب سایت ، بهینه سازی و افزایش رتبه در گوگل ، بازاریابی اینترنتی و سایر خدمات مربوطه برطرف سازد.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه ی طراحی سایت و استاندارد های وینت در طراحی سایت بخش طراحی سایت را مطالعه و بررسی فرمائید.

طراحی وب سایت کودکان