آژانس طراحی سایت وینت

بازسازی وب سایت

Redesign Website

بازسازی سایت
4.6 | از 156 رای

بازسازی وب سایت

ممکن است شما جز آن دسته از افراد یا شرکت هایی باشید که سالها پیش به دلیل بالا بردن پرستیژ کاری و دلایل دیگر اقدام به‌ طراحی سایت نموده اید و اکنون به‌دلایل مختلف (عدم امکان تغییرات آنی ، قدیمی بودن سیستم مدیریت محتوا ، محدودیت امکانات و … ) دست از به روز کردن سایت خود کشیده اید و یا اینکه سایت شما جوابگوی خواسته های‌شما نبوده است و حتی باعث دلزدگی شما از فعالیت‌در دنیای مجازی شده است. گروه طراحی وب وینت برای‌شما پیشنهاد ویژه ای دارد. همان طور که می‌دانید ایجاد یک وب سایت تنها برای بالا بردن پرستیژ کاری نیست ،مهم ترین وظیفه وب سایت تحول کسب و کار شماست. ما‌با رفع ایرادات و بازسازی سایت شما‌با آخرین تکنولوژی های‌روز برنامه نویسی وب سایت‌شما را متحول می‌کنیم.

مهم ترین وظیفه وب سایت تحول کسب و کار شماست.

 

طراحی ، پشتیبانی بازسازی سایت

 

وینت جهت بازسازی سایت شما چه خدماتی ارائه می دهد ؟

1.بررسی اهداف شما از راه اندازی وب سایت ( مراجعه شود به بخش بازاریابی اینترنتی )
2.طراحی مجدد قالب وب سایت
3.بهبود سرعت وب سایت که باعث رضایت و سهولت استفاده کاربران می‌شود .
4.بررسی نیازهای شغلی‌شما و نحوه ارتباط شما با مشتری و ارائه ی راه کارهای نوین .
5.ارائه سیستم مدیریت محتوای فارسی که‌برای شما امکان ثبت تغییرات را در هر لحظه میسر می‌سازد.
6.بهینه سازی وب سایت (سئو) که باعث افزایش بازدید هدفمند و کسب رتبه‌در کلمات کلیدی مورد نظر در گوگل می‌شود.
7.ایجاد نسخه واکنش گرا برای وب سایت چهت نمایش‌در تما صفحه نمایش ها ( موبایل ، تبلت ، مانیتور ) به‌طور واضح
8.عقد قرار داد و یک سال پشتیبانی فنی رایگان
9. و ….

هزینه طراحی و بازسازی سایت

> نکته : ممکن است بازسازی بعضی وب سایت ها هزینه ای بالا داشته باشد و نزدیک به مبلغ طراحی سایت پایه باشد و این سوال برای مدیران وب سایت ها پیش آید که چرا بایستی چنین هزینه ای پرداخت شود .

همان طور که همه می دانیم امروزه دنیای مجازی با سرعت خارق العاده ای در حال حرکت و پیشرفت است و نحوه و مراحل طراحی سایت با روی کار آمدن سیستم های مدیریت محتوا و پشتیبانی آنها تغییر کرده است ، و وب سایت های استاتیک جای خود را به وب سایت های داینامیک مخصوصا سیستم های مدیریت محتوای معروف داده اند به دلیل اینکه یکی از مهمترین مسائل مدیران وب سایت ها به روز کردن وب سایت چه از لحاظ محتوا و چه از لحاظ ماژول ها و ساختار وب سایت می باشد و این امکان در وب سایت های استاتیک و حتی CMS های شرکتی وجود ندارد که در از تمام جوانب فنی و امنیتی بروز باشند و مدیران وب سایت ها برای بروز رسانی آن می بایست هزینه ای بالا و مداوم برای اعمال تغییرات متحمل شوند.

طراحی سایت وینت با در نظر گرفتن تمام این مسائل راه کاری مقرون به صرفه برای مدیران وب سایت آینده نگر وب سایت ها ارائه کرده است. ما با نصب سیستم مدیریت محتوای فارسی وردپرس که توسط هزاران نفر در سرتاسر دنیا پشتیبانی می شود . (شما برای پشتیبانی وب سایت خود مجبور نیستید صرفا با ما همکاری کنید و صدها شرکت داخلی و خارجی به آن مسلط هستند) به شما این امکان را می دهیم تا در هر لحظه در وب سایت خود بدون نیاز به دانش فنی تغییرات ایجاد کنید و در این امر هیچ محدودیتی نداشته باشید.

لذا برای نصب این سیستم و تحقق این امر در برخی مواردمجبور به حذف اطلاعات وب سایت استاتیک و نصب سیستم جدید هستیم. قابل ذکر است که این سیستم نصب شده از لحاظ فنی و… توسط گروه طراحی سایت وینت یک سال رایگان پشتیبانی می شود.

بازسازی وب سایت

One thought on “بازسازی وب سایت

  • February 8, 2016 at 11:11
    Permalink

    بازسازی وب سایت شرکتی تقریبا چقدر زمان میبره ؟
    لطفا از طریق ایمیل خبر بدید..

Leave a Reply

Your email address will not be published.

عناوین و افتخارات طراحی سایت وینت

ایزو وینت
جشنواره وب ایران
 اصالت نامه وینت در یونسکو
دارای نشان EFMD