آژانس طراحی سایت وینت

وینت در میان ده شرکت برتر طراحی سایت جشنواره وب 96

Top 10 Web Design Agency جشنواره وب ایران
جشنواره‌ای برای انتخاب برترین ها

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از تاکنون توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در میان مردم داشته باشد.

رای گیری های جشنواره وب

جشنواره هر ساله در گروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رای داوران و یک سایت و یک نرم افزار را بر اساس رای گیری های مردمی به عنوان برگزیده معرفی می‌کند.

وینت در میان ده شرکت برتر طراحی سایت جشنواره وب 96
4.5 | از 2 رای

طراحی سایت وینت جز ده شرکت برتر طراحی سایت جشنواره وب 96 شد

ما مفتخریم که با طراحی وب سایت های خلاقانه و با حمایت و اعتماد شما در سالهای گذشته در جشنواره وب حضور داشته و عناوین مختلفی کسب نمائیم. امسال نیز این جشنواره با حضور 17.339 وب سایت و 4.382 اپلیکیشن برگزار شد که در بخش رای گیری های مردمی تاکنون 163.500 رای دریافت و ثبت شده است ؛ در این میان در بخش رای گیری های مردمی دوباره شاهد حضور پر شور شما کاربران و مشتریان وینت بوده ایم و توانستیم با حمایت شما عزیزان بین ده شرکت برتر طراحی سایت قرار گیریم.

 

ما کسب این عنوان ارزشمند را به شما حامیان و همراهان عزیز تبریک می گوئیم و از حسن انتخاب شما قدردانی می کنیم. امیدواریم که با خدمت رسانی هر چه بهتر به شما عزیزان و با کسب عناوین درخشان تر بتوانیم شما را در اهداف تجاری و تبلیغاتی تان یاری نمائیم.

 

ده شرکت برتر طراحی سایت