آژانس طراحی سایت وینت

طراحی سایت حراجی آنلاین تهران بید

  • آغاز پروژه : تابستان ۹۷
  • پایان پروژه : پاییز ۹۷
طراحی سایت حراجی آنلاین تهران بید
5 | از 4 رای

وب سایت های حراجی آنلاین یکی از جدید ترین و هیجان انگیز ترین راه های فروش محصولات است . نکته جالب توجه برای کاربران و مدیران این سایت ها که دلیل رشد اینگونه وب سایت ها شده است معامله ی برد برد است که در نهایت هم کاربران و هم مدیران سایت به سود خواهند رسید. آژانس طراحی و تبلیغات وینت پروژه طراحی سایت حراجی آنلاین تهران بید را در تابستان سال ۹۷ آغاز کرده و هم اکنون این وب سایت در دسترس عموم قرار گرفته است و موفق به جذب کاربران بسیاری شده است.

طراحی سایت حراجی آنلاین

یکی از مهم ترین موارد در طراحی سایت های مزایده و حراجی ،‌طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری می باشد. با توجه به فعالیت هایی که کاربران در اینگونه سایت ها انجام می دهند (‌ثبت نام ،‌خرید پکیج ،‌ ارسال پیشنهاد و خرید محصول )‌ احتمال سردرگم شدن کاربران در اینگونه سایت ها زیاد است و می بایست رابط کاربری به گونه ای باشد که کاربران به راحتی با آن ارتباط برقرار کرده و از آن استفاده کنند.

سرعت سایت های مزایده و حراجی آنلاین

سرعت از مهم ترین فاکتورها در سایت های حراجی است و تاثیر مستقیم بر بهبود تجربه ی کاربری دارد. سرعت نامطلوب در سایت های حراجی و مزایده میتواند خسارات جبران ناپذیری را برای آن وب سایت در پی داشته باشد. این مجموعه در طراحی و راه اندازی سایت تهران بید با بهره مندی از قدرتمند ترین سرور ها در بهترین دیتا سنتر های جهان سرعت مطلوبی را برای کاربران این حراجی آنلاین فراهم کرده است.

 

طراحی سایت حراجی آنلاین تهران بید