آژانس طراحی سایت وینت

طراحی سایت نماینده کناف ایران

طراحی سایت نماینده کناف ایران
4.9 | از 11 رای

گروه آکس طرح و ساخت ،‌ نماینده کناف ایران از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه طراحی داخلی ساختمان و مجری پروژه های ساختمانی و عمرانی است. این مجموعه با بیش از ۳۰ سال تجربه در این حوزه مجری پروژه های بسیاری بوده است. و در پاییز ۹۷ اقدام به بازسازی وب سایت خود به جهت بهبود سئو و ارتقا سایت در گوگل نمود. مجموعه وینت این افتخار را داشت تا با جلب اعتماد گروه آکس طرح و ساخت مجری پروژه طراحی سایت نماینده کناف ایران باشد.

طراحی سایت نماینده کناف ایران

طراحی این وب سایت با هدف افزایش و بهبود رابط کاربری و بهبود سئو انجام گرفت . به همین منظور استانداردهای گوگل تاحد امکان رعایت شده و در بعضی بخش ها نیز از اسکریپت های جاوا با هدف جذابیت سایت استفاده شده است و به طور کلی تعادلی بین بهینه بودن و مدرن بودن برقرار شد. وب سایت مجموعه آکس ( نماینده کناف ایران )‌ دارای بخش های گالری ،‌ خدمات ،‌ تماس و ارتباط با ما می باشد و یک سایت شرکتی ساده با هدف اطلاع رسانی و نمایش پروژه ها است.

شرکت آکس طرح و ساخت

شرکت آکس ، نماینده کناف ایران مجری انواع پروژه های ساختمانی و عمرانی و پروژه های بازسازی منزل و فضاهای اداری و …  می باشد. این مجموعه با بکارگیری بهترین و مرغوب ترین متریال های ساختمانی و با ۳۰ سال تجربه موفق به تامین و اجرای صدها پروژه عمرانی و صنعتی شده است. همچنین این مجموعه نماینده شرکن کناف ایران نیز می باشد. کناف یک برند آلمانی و تولید کننده انواع سیستم های دیوار خشک ،‌ سقف کاذب کناف و سایر متریال های ساختمانی با کیفیتی فوق العاده و استاندارد است که با کمک آن می توان مدرن ترین فضاهای داخلی را طراحی و اجرا کرد.