آژانس طراحی سایت وینت

آمار وب سایت

آمار وب سایت

آمار سایت

با توجه به اهمیت بهینه سازی و تبلیغات اینترنتی و تاثیر بسیار بالای آن بر پیشرفت وب سایت بدست آوردن اطلاعات دقیق آماری می تواند کمک زیادی به تصمیمات شما در بودجه بندی تبلیغاتی و بازاریابی اینترنتی شما داشته باشد و شما را در انتخاب کلمات درست و مفید برای پیشرفت سایت راهنمایی کن. سیستم آمارگیر پیشرفته لیستی از کلمات جستجو شده که نتایج حاصل از آنها وب سایت شما بوده است را به شما می دهد تا شما حاصل بهینه سازی سایت خود را به وضوح مشاهده کنید همچنین با مشاهده تعداد بازدید کنندگان ارسالی از وب سایت های دیگر در مورد تبلیغات یا تبادل لینک با آنها بررسی دقیق تری داشته باشید .

چرا بررسی آمار سایت هائز اهمیت است؟

پس از طراحی وب سایت ، و کسب رتبه در گوگل با تحلیل رفتار کاربر می توانید بررسی کنید که کاربر به کدام بخش از محتوای سایت شما توجه بیشتری می کند و چه محصولات یا مطالبی برای او جذاب است. یک سیستم آمار حرفه ای که لحظه به لحظه واکنش های کاربران را به شما گزارش دهد می تواند شما را در بازاریابی محتوا و برنامه ریزی های تان راهنمایی کند ، تا هر چه سریعتر نقاط ضعف سایت خود را پوشش دهید و نتیجه ی کار را بررسی کنید.

امکانات سیستم آمار گیر سایت

نمایش تعداد بازدید کننده بر اساس آدرس IP

نمایش تعداد کلیک ها Action ها

نمایش رویداد های مخصوص یک بازدید کننده خاص ( زمان سپری شده ، صفحات بازدید شده ، تعداد کلیک ، فایل های دانلود شده ، لینک ها کلیک شده و …)

نمایش مرورگر کاربر

نمایش سیستم عامل کاربر

آمار ورودی از وب سایت های دیگر وب سایت شما

نمایش تعداد ورودی از موتورهای جستجوگر

نمایش کلمات جستجو شده از کاربرانی که به سایت شما آمده اند

قابلیت ایجاد Action های اختصاصی (ذخیره ی تعداد کاربرانی که روی لینک عضویت کانال تلگرام کلیک کرده اند)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.